21 Haziran 2016 Kova Günlük Burç Yorumu

3 Haziran 2016 Yengeç Burç Yorumları

Terazi Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Mayıs 2016 Terazi Burç Yorumları Aşk Para İlişkiler

Oğlak Burcu Ekim 2016 Aşk Şans Para İş Eğitim Yorumları

Aylık Burç Yorumları 23 Ağustos, 09:58'de eklendi

2016 Ekim ayı oğlak burçları için oldukça bereketli ve verimli geçecek aylardan birisidir. Oğlak burcu şansına ve gücüne güç katacağı bu dönemde kendisi için oldukça önemli ve yararlı kararlar alacaktır.

Oğlak Burcu Ekim 2016 Aşk İlişki Yorumları

Şans 2016 Ekim ayı boyunca oğlak burcu aşk hayatını destekleyecek nitelikte oğlakların yanında olacak. Devam etmekte olan ilişkilerdeki sorunlar çözülecek ve oğlakların uzun süreden beri çabaladıkları bir ilişki söz konusu ise başlayacak.

Oğlak Burcu Ekim 2016 Kariyer Eğitim Yorumları

Oğlak burçları kariyer ve eğitim konusunda 2016 yılı boyunca yükselişteydi. Bu durum ekim ayında ve yıl sonuna değin onu takip eden zaman dilimlerinde de devamlılığını sürdürecek. Oğlak burcu eğitim alanında ise başarılarına her gün yenilerini ekleyeceği verimli ve aynı zamanda eğlenceli bir döneme giriyor.

Oğlak Burcu Ekim 2016 Para Yorumları

Oğlak burcu parasal anlamda aradığı rahatlığa ekim ayında kavuşacak. Bu durumda mutluluğu parada aramayı bırakarak manevi işlerine yönelmesinin de büyük etkisi var ancak oğlak burcu paraya verdiği değeri yitirdikçe parasal konuda gücünün arttığı görülüyor. Tabi parayla beraber artacak sorumlulukların da habercisi bir durum söz konusu olacak.

Oğlak Burcu Ekim 2016 Evlilik Yorumları

Oğlak burcu evlilik hayatına yuvaya olan düşkünlüğü ve evcimenliği ile en yakışan burçlardan biri. Oğlak burcu aşk hayatını her daim evlilik ile taçlandırma isteğini Ekim 2016’Da gerçekleştirecek ve yuvasını kuracak gibi görünüyor.

Oğlak Burcu Ekim 2016 Şans Yorumları

Oğlak burcu şans konusunda ortalarda görülen bir burçtur. Ancak ekim ayı boyunca oğlak burcu şansının sevgi ve saygı dolu kişiliği ile etrafında topladığı dostları olduğunu bir kez daha anlayacağı günler geçirecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.