Ocak 2017 Kova Burcu Aylık Yorumları

22 Haziran 2016 Başak Burcu Yorum Aşk Para Şans

Ocak 2017 Yengeç Burcu Aylık Yorumları

24 Nisan 2016 Balık Günlük Burç Yorumu

Oğlak Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Oğlak 1 Mayıs, 23:19'de eklendi

Yakışıklı erkeklerin burcu olan oğlak burcu, uzun boylu ve yapılı fiziksel özellikleri ile tanınan erkeklerdir. Giyim ve kişisel bakım konusunda da kendilerine özen göstermeleri yakışıklı olan oğlak burcu erkeklerinin aynı zamanda çekiç olmalarına de neden olmaktadır. Pek çok konuda aşırı özgüven sahibi olmaları, oğlak burcu erkeklerinin çevrelerinde çoğu zaman kendini beğenmiş olarak adlandırılmalarına neden olur.

Oğlak Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Oğlak burcu erkeği, şefkat ve merhamet duygularının en çok geliştiği erkeklerdir. Bu özellikleri sayesinde çevrelerinde bulunan kişilere karşı koruyucu kimlikleri ağır basar. İyi bir baba olmanın tüm özelliklerini içinde barındıran oğlak burcu erkeği, aynı zamanda katı kuralları olan bir baba özelliğini yansıtır. Başarılı olmayı hayatının merkezi yapan oğlak burcu erkekleri için aşk kavramı sıralamanın ikinci noktasında yer alır. Oğlak burcu erkeği ilişkilerinde çok fazla cüretkâr tavırlar sergileyemese de, bu durum kendini ne kadar güvende hissettiği ile alakalıdır.

Oğlak Burcu Erkeğinin Olumlu Yönleri

Her konuda disiplinli olan yanları, genel anlamda düzenli bir yaşama sahip olmalarına neden olur. Ayrıca karşısındaki insanlara aşıladığı güven duygusu sayesinde, insanların pek çok konuda güvenerek yaklaştığı erkeklerdir. Mükemmel erkeğin tarifi niteliğindeki oğlak burcu erkeğinin en önemli olumlu tarafı, sorumluluk sahibi bir baba figürü çizmesi ve aşk ilişkilerinde baskın taraf olmasıdır. Ayrıca sahip olduğu fikirlere muhalif olunması da, oğlak erkeğinin sinirlenmesine neden olabilir.

Oğlak Burcu Erkeğinin Olumsuz Yönleri

Genel olarak sert bir mizaca sahip olan oğlak burcu erkekleri, modern olarak niteleyemeyeceğimiz daha çok geleneksellikten hoşlanan karaktere sahiptir. Her konuda kendi fikirlerinin kabul görmesini ister ve bu durum onları fazlasıyla memnun eder. Zor bir erkek olmasına rağmen, hayatındaki kadını mutlu etmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazırdır.

Oğlak Burcu Erkeği Ve Aşk

Aşk ilişkilerinde duygusallık ve romantiklik oğlak burcu erkeklerinin sahip olmaktan çekindiği duygular arasındadır. Daha çok güvene dayalı ilişkiler içinde bulunmaktan hoşlanır. Beğendiği bir kadına açılma ve beğenisini ifade etme konusunda yetenekleri hiç yok denecek düzeydedir. Ancak iş yaşamını önemseyen kişiliği nedeniyle, elde ettiği kadını dahi, elinde tutmakta güçlük çeker.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.