Koç Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Koç erkeği ile aslan kadını birbirine çok benzer. İkisi de yönetici ruha sahiptir ve hayatın heyecanlı taraflarını merak eder. Yaratıcı ve hırslıdırlar. Eğlenceli, konuşkan ve sabırsız olmaları da ortak özellikleri arasında yer alır.

Koç Erkeği Aslan Kadını İlişkisi

Bu ilişkide oldukça güçlü bir heyecan yaşanır. Birbirine çok benzeyen bu iki kişinin gerilimli dakikaları da aşkları da en üst düzeylerdedir. Yaratıcı ruhları sayesinde çift olarak dünyayı dolaşabilir veya yeni projelere adınızı yazdırabilirsiniz. Bunun yanı sıra iktidar mücadelesi de şiddetlidir. Aslan da koç da ateş burçlarıdır ve liderlik vasıfları fazlaca gelişmiştir. Bu durum da ilişki için yüksek gerilimin başlıca nedeni olur.

Koç Erkeği Aslan Kadını Evliliği

Bu iki burç eğer evliliği bir savaşa çevirmezse mutlu bir birliktelik yaşayabilir evlilik hayatlarını mutluluk ve ihtiras dolu sürdürebilirler. Aralarında gurur mücadeleleri başlamadıkça koç erkeği ve aslan kadını en gözde çiftlerden olacaktır. Ancak evlilik de yönetici ve yönlendirici tarafın kim olduğuna karar vermek neredeyse imkânsızdır. Bu nedenle koç da aslan da saygılı ve eşitlikçi davranmalıdır.

Koç Erkeği Aslan Kadını Aşk Uyumu

Aşk uyumu üst seviyededir. Koç erkeği ile aslan kadını adeta birbiri için yaratılmıştır.

Koç Erkeği Aslan Kadını Cinsellik

Koç erkeği de aslan kadını da yatakta sınır tanımaz. İkilinin seks hayatı oldukça uyumlu ve canlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Koç Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Koç Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Koç Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.