Oğlakların Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Oğlakların anlaştığı ve anlaşamadığı burçlar listesine göz gezdirerek siz de oğlaklar için nerede olduğunuzu görebilirsiniz.

Burç astrolojisinde yer alan tüm diğer burçlar gibi oğlak burcu insanları da karakter özellikleri kendilerine yakın olan insanlarla daha kolay uyum sağlarlar.

Hem anlaşabildikleri hem de hayattan zevk alabildikleri insanlara yönelirler. Bu bakımdan oğlaklarla anlaşabilecek burçlardan biriyseniz çok iyi dost, iyi bir sevgili elde edebilirsiniz.

Oğlak burcu anlaşması kolay bir burçtur. Kendi içinde hesaplaşmaları çok olsa da çevresine herhangi bir zararı yoktur. Kalp kırmaktan çekinen, ailesine ve sevdiklerine düşkün bir yapısı vardır. Durum böyle olunca oğlaklarla anlaşmak çok da zor olmamaktadır.

Oğlak Burcunun Anlaştığı Burçlar

Oğlak burcunu genel hatlarıyla çalışmayı seven, evine ve ailesine sahip çıkan bir burç olarak tanımlayabilirken, bu burcun en kolay anlaşacağı burçlar listesinde ilk sıraya yengeç burcunu koyabiliriz.

Çoğu zaman alıngan olan yengeç burcu, oğlak insanını yorabilecek olsa da, bu ikili birlikte vakit geçirmekten keyif alacaktır.

Sevgiye dayalı ilişkilerin yanında dostluk anlamında da oğlak burçları için yengeç insanlarını ideal partner olarak söylemek mümkün. Yengeçten sonra örnek olarak verilebilecek başka bir uyumlu burç ise balıktır.

İki tarafın da sadık ve romantik kişiler olması sebebiyle, bu çiftin evliliğe gitmesi durumunda istedikleri huzuru ve mutluluğu yakalayacaklardır.

Oğlak Burcu Koç Burcuyla Anlaşabilir mi?

Koç burcu eğlenceli ve hayata keyif alma yönüyle bakan bir burçtur. Zamanı daha çok keyfi işler üzerine geçirmektedir. Oğlak burcu ise tam tersine prensip sahibi, ciddiyet barındıran ve hayata gerektiği gibi bakan bir yapıdadır. İkisinin dışarıdan bakıldığında anlaşması zor gibi görünür fakat pek de öyle değildir.

Oğlakların ciddiyetini alıp götürecek hayattan zevk almasını kolaylaştıracak olan koçlar, ilişkiden keyif almayı bileceklerdir. Zamandan keyif alma üzerine koçların oğlaklara pek çok şey öğretmesi mümkündür.

Oğlak Burcu Aslan Burcuyla Anlaşabilir mi?

Oğlak burcu ile aslan burcu kendilerinin de anlam veremediği bir frekansa sahiptirler. Neden anlaştıklarını bilmeseler de ikisi arasında tanımlanması zor bir bağ vardır. Bu bağı korumaları ve dost kalmaları mümkündür.

İkili ilişkilerinde de aslanı tercih eden oğlaklar, aslanlarla rahat edebilmektedir. Keyif aldıkları, hayata bakış açılarını geliştirdikleri bir sevgili oldukları gözden kaçmamaktadır.

İkisi arasındaki bağ, çevrelerindeki kişiler tarafından da kıskanılacaktır. Bu bakımdan oğlak ile aslan burcu çiftini bir arada görmek mümkündür.

Oğlak Burcu Başak Burcuyla Anlaşabilir mi?

Oğlak burcu için en doğru tercihlerden biri de başaklardır. Dışarıdan bakıldığında başaklarla anlaşmak zordur ancak hayatınızı yoluna koyma konusunda en önemli yardımcınız başaklar olacaktır.

Hem ince ve zeki espri anlayışları hem gerçek samimiyetleri başakların ortak özellikleridir. Bir oğlak başağın tüm bu özelliklerine hayran kalacaktır. Bu bakımdan ilk görüşte aşk söz konusu olacaksa oğlak ve başak arasında olması mümkündür.

Zaman zaman akış savaşları yaşayan oğlak, başak çifti asla ego mücadelesine kalkışmazlar. İkisi de karakterleri oturmuş ve dingin yapıdadırlar. Birbirlerinin hem sevgilisi hem arkadaşı hem de akıl hocası olabilirler.

Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Yay burcunun yapısı gereği her şeyden çabuk sıkılması ve bu sebeple özellikle ilişkilerinde karşısındakine karşı ilgisiz tavırlar sergilemeye başlaması, oğlak burcu insanı gibi sadakate ve sevgiye önem veren bir karakter için oldukça zorlayıcı olacaktır.

Yayın umursamazlığını ve oğlak burcunun duygusallığını yan yana getirdiğimiz zaman ortaya çok uzun sürmeyecek bir ilişki çıkacak ve bu kısa süreli ilişkinin sonunda geride üzgün bir oğlak insanı kalacaktır.

Yay burcu dışında oğlağın uyum sağlayamayacağı bir diğer burç da ikizlerdir. İkizlerin fırtınalı ve değişken karakteri, oğlak için abartılı gelecek ve çoğu zaman aralarındaki ilişkiyi daha başlamadan bitirecektir.

İkizler birçok kişi için zor bir karakterdir. İlişkiye başlayıp başlamama konusunda dahi yıllarca düşünebilecek bir potansiyeli vardır. Bu durumda oğlak ile ikizlerin anlaşması pek de mümkün olmamaktadır.

Oğlak Burcu Boğa Burcuyla Anlaşabilir mi?

Boğa burcu ben buradayım diyen bir burçtur. Benmerkezci bir yaşantısı vardır ve oldukça kontrolcü kişiliğe sahiptir. Kısa süre içerisinde kontrolü kaybetmemek adına ilişkilerinden vazgeçebildiği görülmektedir.

Oğlaklar ile boğaların anlaşması bu bakımdan pek de mümkün değildir. Zira oğlak, kontrol altında tutulmaktan nefret eden bir yapıya sahiptir.

Boğaların güçlü bir karakteri olması, oğlakları hayran bırakmaktadır. Ayaklarının üzerinde duran her zaman bilinçli hareket eden boğalar ne yazık ki oğlakları da kendileri gibi olsun isterler. Dolayısıyla ikisi arasındaki bağ zayıflar.

Oğlak Burcu Oğlak Burcuyla Anlaşabilir mi?

Oğlak burcunun kendi burcundan olan biriyle anlaşması biraz zordur. Başarılı olabilirler ancak çok iyi anlaştıklarını söylemek abartılı olacaktır.

İkisi de birbirini iyi tanıdığı için beklentileri aynıdır. Karşı karşıya gelecekleri çok fazla ortak konu olacaktır. Bu bakımdan çatışmaların kaçınılmaz olduğunu söylemek mümkündür.

Çatışmalar bir süre sonra artacak ve oğlaklardan biri pes edecektir. Arkada yıpranmış ve kendini anlatamamış bir oğlak kalacaktır. Bu bakımdan ikisi bir araya geldiklerinde arkadaş olabilir, dost kalabilirler ancak sevgili ve eş olma konusunda tekrar tekrar düşünmeliler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Hasan Bozkurt dedi ki:

    Eşim yay burcu. Evet onu çok seviyorum ama hiç anlaşamıyorum. İlişki öncesinde bu kadar zıt olacağımızı bilsem herhalde evlenmezdim.

  2. Onur Özmen AYDIN dedi ki:

    Ben oğlak burcuyum oğlak Burcu hangi burçlarla anlaşabilir