Oğlak Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

İyi bir iş ve büyük sorumlulukların üstesinden gelmekte usta olan oğlak burcu erkeği tedbirli ve düzenli bir yapıya sahiptir. Sürekli düşünceli ve planlı bir yaşam süren oğlak erkeği için gevşemek ve düşüncelerinden sıyrılmak zaman alabilir.

Toprak elementi özelliği gereği ayakları yere basan bir yapıya sahiptir. Ruh hali olarak da olumsuzluklara daha yatkın bir kişilik özelliği sergilemektedir. Her zaman en kötüsüne hazırlıklıdır.

İkizler Kadınının Beklentileri

Cazibeli ve tutkulu bir yapıya sahiptir.  Çift yönlü yapısı gereği uçlarda yaşamaktadır. Lükse ve şatafata düşkün bir yapısı vardır. Hızlı bir yaşam sürmekten zevk alır.

Çift yönlü bir kişilik özelliği sergilemesi sebebiyle ilişkilerinde çok çabuk kafası karışarak aynı anda farklı kişilere ilgi duyabilir. Gece hayatı ve partilere düşkün bir yapısı vardır. Ne istediğini ve ne yapacağına karar vermekte zorlanır.

Kararlı Oğlak Kararsız İkizler İlişkileri

Tedbirli ve kararlı yapısıyla evcimen bir ev erkeği yapısı çizen oğlak erkeği hızlı yaşayan ve gece hayatını seven ikizler kadınıyla uyum sağlamakta zorlanacaktır.

Lükse ve paraya düşkün ikizler kadınını makam ve mevkie önem veren oğlak erkeği maddi açıdan tatmin edebilir. Ancak ikizler kadınının ne istediğine karar veremeyen yapısı oğlak erkeğini çıldırtabilir.

Cazibeli ve manevi açıdan zengin, konuşkan yapısı ile dengeli oğlak erkeğini kolaylıkla baştan çıkartabilir ve dengesini sarsabilir.

Oğlak Erkeği İkizler Kadını Uyumu

İkizler ve oğlak burcunun uyumu birçok çiftin gözünü korkutacak türden olabilir. İkisi arasındaki gerilimli ilişki hem bir arada kalmalarını sağlarken hem de ayrılmaları için sebep oluşturabilmektedir.

İlişkilerinde çoğu zaman huzur endeksli beklentiye giren oğlak burcu erkeği bu beklentisini ikizler kadınından bulamaz. İkizler kadını, huzur veren sakin bir yaşantıdan ziyade heyecan dolu, kıpır kıpır bir kişiliğe sahiptir.

İkisi arasındaki karakter farklı sağlıklı bir uyum yakalamalarına en büyük engeldir. Bu süreç içerisinde anlayışlı ve özverili olmaları ise ilişkilerinin ayakta kalmasının tek yoludur. Her iki burç da kendi kurallarında esneme yaparlarsa bir arada yaşamaları çok da zor olmayacaktır.

Oğlak Erkeği İkizler Kadını Aşk Uyumu

Oğlak erkeği ikizler kadını ekşi sözlük gibi platformlarda dahi sık sık bahsi geçen burçlardır. İkisi arasındaki aşk, konuşulmaya ve merak edilmeye devam etmektedir.

Oğlak erkeğinin aşka bakış açısı daha sakin ve ılımlıdır. Aşkın yorucu ve yıpratıcılığından ziyade aile saadeti vereceğine inanmaktadır. İkizler kadını ise tam aksine aşkın, ayakları yerden kesen bir heyecan olduğuna inanmaktadır.

İkizler kadınının aşkı doludizgin yaşaması, acıyı da mutluluğu da zirvede hissetmesi, aşk uyumu konusunda anlaşmalarını zorlaştıracaktır. Her ikisinin de birbirinden beklediği farklı aşk hikâyeleri olduğu için aşk uyumu konusunda, zorlanacaklarını bilmeleri gerekmektedir.

Oğlak Erkeğinin İkizler Kadınından Beklentileri

 • İkizler burcu kadını bir şeyi yaşamak istiyorsa bunun üzerine düşünmez. Bir an önce adım atıp başlama telaşını hisseder. Oğlak erkeği ise onun biraz daha sakin ve düşünerek adım atmasını beklemektedir.
 • Oğlak erkeği kendi kaygılarına saygı gösterilmesini tercih etmektedir. Karamsar bir yapıya sahip olduğu için partnerinin onu rahatlatmasına ihtiyaç duyabilmektedir.
 • İkizler kadınının sorumlulukları konusunda biraz daha fedakâr davranmasını isteyen oğlak erkeği, bu konuda adım atamamaları halinde geleceği için endişe duyacaktır.
 • Ortak paylaşım alanlarını arttırmak adına ikizler kadınından adım bekleyen oğlak erkeği, yalnız başına kalmaması konusunda beklenti içine girecektir.

İkizler Kadınının Oğlak Erkeğinden Beklentileri

 • İkizler kadını oğlak erkeğini nasıl etkiler çok iyi bilmektedir. Aynı etkiyi oğlak erkeğinden beklemesi ise onun için son derece önemlidir. Oğlak erkeğinin kendisini etkilemek için harekete geçmesini beklemektedir.
 • Hayatı daha renkli yaşamak isteyen ikizler kadını, oğlak erkeğinin de yanında olmasını talep etmektedir. Evde oturmaktansa çıkıp gezmek istediğinde oğlak erkeğinin, elinden tutmasını beklemektedir.
 • Kendini özel hissetmeyi seven ikizler kadını, hediye almaktan çok hoşlanır. Özellikle özel günlerde bu konuya özen gösterilmesi gerektiğini düşünmektedir.
 • İkizler kadını, içe kapanık olan ve kendiyle yaşamayı seven oğlak erkeğinin biraz daha dışa dönük olmasını istemektedir.

Oğlak Erkeği İkizler Kadını Birlikteliği Uzun Sürer mi?

Oğlak erkeği ile ikizler kadınının birlikteliğinin uzun sürmesi biraz zor olacaktır çünkü anlaşması en zor olan burçlar arasındadırlar.

İkisinin de keskin kurallarını bir kenara bırakıp aralarındaki elektriğe odaklı olmaları önemlidir. Aksi halde değil birkaç yıl birkaç hafta dahi yan yana gelmeleri mümkün olmayacaktır. Bu konuda özellikle ikizler kadınının yapıcı olmaya özen göstermesi gerekmektedir.

Oğlak Erkeği İkizler Kadını Cinsel Uyumu

Oğlak erkeği için cinsellik çok önemlidir. Düzenli ve sağlıklı bir cinsel yaşam, geleceklerine daha sağlıklı bakmalarına yardımcı olacaktır. Duruma biraz daha duygusal yaklaşan ikizler kadını, romantik bir birliktelik için hayır demeyecektir.

Karşısındaki kişinin önce duygusal adımlar atması, ikizler kadınını ikna etmesi için yeterli olacaktır. Bu yönden ikisinin güzel bir uyum yakalaması çok da zor olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Oğlak Erkeği İkizler Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Oğlak Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

  Oğlak Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.