Oğlak Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Koç ve oğlak burçları temel olarak farklı bakış açılarına sahip bir yapı sergilemektedir.

Toprak elementi olan oğlak burcu düzenli ve planlı bir yapı sergilerken, ateş elementi olan koç burcu bu kadar düzen ve plandan sıkılabilen bir yapıya sahiptir. Hatta tehlikeli konuları ve adrenalin duygusunu yaşamayı seven koç kadını, tedbirli ve her adımını düşünerek atan oğlak erkeğinin sinirlerini zorlayabilir.

Oğlak Erkeğinin İlişki Beklentileri

Genellikle düşünceli, planlı ve bir o kadar da hırslı bir yapıya sahiptir. Önemli makam ve mevkilere gelmek onun için önemlidir. Toprak elementi olduğu için kendilerini garantiye almayı ve ayaklarının yere basmasını önemser.

Ağır işler ve büyük sorumlulukların üstesinden gelebilir. İlişkilerde yapıcı bir tutum izler ve en kötüsüne karşı tedbir alır.

Koç Kadınının İlişki Beklentileri

Koç kadını ateş elementi özelliklerini tamamen bünyesinde barındırır. İlişkilerinde atılgan ve tutkuludur. Sevdiği kişiye karşı aşırı korumacı ve kıskanç bir yapı sergileyebilir. İyimser yapısı ve atılganlığı ile zorlayabilir ve çekinceli konuları araştırmaktan zevk alır.

Toprak ve Ateşin Uyumu

Oğlak burcunun pratik ve güven veren yapısı ile koç burcunun atılgan ve iyimser ruh hali farklı yönlerden birbirini tamamlamalarına yardımcı olmaktadır.

Oğlak burcunun kapalı ve düşünceli yapısı koç kadınının ateşli ve atılgan yapısını zorlayabilir. Koç kadının atılgan ve savurgan yapısını ise oğlak erkeğinin disiplinli ve tutumlu yapısı dengeleyecektir.

Oğlak Erkeği Koç Kadını Uyumu

Oğlak erkeği koç kadını uyumu Rezzan Kiraz gibi bu işi profesyonel şekilde yapan kişilerce sık sık değerlendirilmektedir. İkisinin birbiriyle denge kurması biraz çaba gerektirmektedir çünkü taban tabana zıt burç kategorisinde yer almaktadırlar.

Oğlak erkeği ile anlaşmak ne kadar basit ve kolaysa koç kadınıyla anlaşmak bir o kadar zordur. Kendine özgü kuralları olan ve bu kuralları partnerine dahi aştırmayan koç kadını gerçek bir aşk yaşamakta zorlanmaktadır.

İlişkisinde kolay kolay kendini teslim etmeyen koç kadını yeterince tanıdığında ve güvendiğinde uyum sağlayabilecektir. Bu güveni kazanmak ne kadar zor olursa olsun oğlak erkeği bunu başarabilir.

Oğlak erkeğine sığınan, güvenebilen ve onunla vakit geçirmekten haz alan koç kadını bu durumu lehine dönüştürüp aralarındaki uyumun artışı için enerji sarf edebilecektir.

Oğlak Erkeği Koç Kadını Aşk Uyumu

Oğlak burcu ve koç burcunun uyumu aşka nazaran arkadaşlıkta çok daha başarılıdır. Bu nedenle önce arkadaşlık kurup daha sonra aşka yelken açan bu iki burç daha başarılı sonuç almaktadır.

Her ikisinin de güvenme konusunda zamana ihtiyaç duyması, aşk uyumunun gecikmesine neden olabilmektedir.

Oğlak erkeği bir kadını gördüğünde anında âşık olmaz. Onu tanır, hareketlerine ve alışkanlıklarına göz atar. Kendine uygun olduğuna karar verdikten sonra aşk uyumunu yakalamakta zorlanmaz.

Koç kadınıysa tam tersine gördüğü gibi âşık olan ancak aşkı güvenli bir sevgiye dönüştürme konusunda sıkıntı yaşayan kadınlardandır. Her ikisinin de huzurla bağlanabilmesi için aşk uyumunu yakalayabilmesi için fedakârlıkla emek sarf etmesi gerekmektedir.

Oğlak Erkeğinin Koç Kadınından Beklentileri

  • Oğlak burcu erkeği, hayatında olan kadından sadakat beklemektedir. Her ne kadar sessiz sakin bir karaktere sahip olsa da kıskançlık oğlak erkeğinin gözünü döndürebilmektedir. Bu sorununun yaşanmaması adına koç kadınının beklentileri karşılayabilmesi önemlidir.
  • Oğlak burcu hayatında olan kişilerden huzur ve sükûnet beklemektedir. Tartışma çıkaran, kolayca gerilen karakterler, oğlaklar için çok da tercih edilir değildir.
  • Çoğu zaman sessiz ve dingin bir ruh haline sahip olan oğlak erkeği, hayatındaki kadının neşeli ve enerji dolu olmasını tercih eder. Bu sayede birliktelikleri daha eğlenceli olacaktır.
  • İdare edilmeyi seven burçlardan biri de oğlaklardır. Bu nedenle onlar üzerinde kontrol yetinizin olduğunu göstermeseniz de idare edebilecek donanıma sahip olduğunuzu bilmelisiniz.

Koç Kadınının Oğlak Erkeğinden Beklentileri

  • Koç burcu kadını beklentilerinin karşılanması halinde en ideal burçlardan biri olacaktır. Bu nedenle ihtiyaçlarını bilmek, buna göre davranmak uygun bir adım olacaktır.
  • Koç kadınını mutlu etmek için hayattan zevk almayı bilmek önemlidir. Günü sıkıcı ve bıkkın şekilde geçirmek yerine aktif ve mutlu geçirmek oğlak erkeğini tercih edilir kılacaktır.
  • Koç kadını kendisi ile ilgili olan erkekten hoşlanır. Arayan, mesaj atan, özel günlerde şımartan erkekler koçlar için vazgeçilmez olacaktır.

Oğlak Erkeği Koç Kadını Cinsel Uyumu

Oğlak burcu erkeği ile koç burcu kadının cinsel açıdan uyum sağlamaları biraz kendilerine bağlıdır. İkisinin cinselliğe bakış açıları biraz farklı olduğu için orta yolu bulma konusunda emek sarf etmeleri gerekebilmektedir.

Koç kadını hareketli ve tempolu bir cinsel yaşamdan ziyade romantik bir birlikteliği tercih etmektedir. Bu konuda esnek davranmakta ve cinsel kuralları reddetmektedir.

Oğlak erkeği ise durumun tam tersine aktif bir cinsel yaşam planı oluşturmaktadır. Bu beklentisinin karşılanmaması, oğlak erkeğinin kötü hissetmesine neden olacaktır. Dolayısıyla her iki burcun da karşılıklı tolerans ile bu sorunu çözebilmesi yüksek ihtimaldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oğlak Erkeği Koç Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Oğlak Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

    Oğlak Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.