Oğlak Kadını Nasıl Geri Döner?

Oğlak kadınları oyuncu bir kişiliğe sahip, ne istediğini bilen kadınlardır. Önüne geçilemez doğruları vardır. Aslında romantik bir yapıları vardır ancak kafalarında dolaşan tilkiler daha önemlidir. Eğer bir oğlak kadınını seviyorsanız ister istemez belli bir kalıp içinde olmanız gerekmektedir.

Bir Erkek Oğlak Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Herhangi bir ayrılık durumunda sinirlerini size göre çok daha rahat toparlamış gibi görünebilir oğlak kadınları. Ancak bu tamamen bir oyundur. Aslında sizden çok daha fala etkilenmiş, kırılmışlardır. Ancak hayatlarına buna bağlıymış gibi bunu saklarlar. Bu durumda sizin de duygularınızı saklayıp onu karşınıza alarak konuşmanız gerekir. Ciddi bir tavra bürünmeniz gerekir Çünkü onun gözünde ilişkinin başarısızlığa uğramıştır ve fikrini değiştirebilmeniz için önce sizi ciddiye alması gerekir.

Bir Erkek Oğlak Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Oğlak kadınları planları severler. Herhangi bir ruhsal çöküntü durumunda bile hayatlarına devam ederler. Eğer barışmaya çalışırken hayatına zarar verirseniz, gidişatı bozarsanız sizi direk hayatından çıkaracaktır. Bu konuda taviz vermezler. Dikkat etmeniz diğer bir durum ise aşırı hediyeler, aşırı ortamlar içine girmemektir. Her şeyin bir ayarı vardır onlar için. Hele pahalı mekanlar asla onlara göre değildir. Eğer onları pahalı bir mekana götürürseniz sizi dinlemekten çok buraya ne kadar para harcadığınızı ve ne kadar aptal olduğunuzu düşünecektir. Oğlak kadınları tutumlu insanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İncilay Camkıran dedi ki:

    Aşk hayatı oğlak 12.011994 AYDIN

  2. Esra dedi ki:

    Oğlak Burcu kadını terk etmişse asla ama asla dönmez. Zaten zor kurtulmuştur. Çünkü oğlak kadını aşk kadınıdır. Oğlak kadını hayatına kimseyi kolay kolay almaz. Ancak sizi hayatından çıkarıyorsa zaten onun içinde bitmişsinizdir. Soğutmuşsunuzdur kendinizden. Çok sever, siz bile sevgisine şaşırırsınız. Ama onu sakın kendinizden soğutmayın. Oğlak kadını partnerine sadıktır onu dinler ama özgürlüklerine de düşkündürler oğlaklar. Boğmadan sevin sevecekseniz. İlgiyi çok severler ama dozunda. Sadece ona gerçekten değer verdiğinizi hissettirin, inandırın. Oğlak kadını dış görünüşe ve zekaya önem verir. Karşı cinsin konuşmasından etkilenebilir. Konuşmasını beğenmediği insanı yanına yakıştıramaz. Oğlak burcu kadını bir şeye HAYIR diyorsa o HAYIRdır. Isrardan hoşlanmazlar. Çok inatçıdırlar bunu bilmeyen yoktur heralde. Bin kişinin fikrini alıp kendi bildiğini okur oğlak. Fikirleri çok çabuk değişebilir ikizlerden nem kapmış olsa gerek. Dışarıdan soğuk görünen tiplerdir ama yeterki seni yakın çevresine alsın ondan sonra görürsün ne kadar tatlı bir insan olduklarını. Arkadaşları çok değerlidir ama arkadaşları sayılıdır zaten. Herkesle muhabbet eder ama yakın arkadaş kategorisine herkesi almaz. Bir oğlak kadınını tatlı bir dille hoş bir kokuyla etkileyebilirsin. Eğer sevgilisi değilsen üstüne titreme. Çünkü sana karşı bir şey hissetmiyorsa ona itici gelebilirsin. Eğer onu etkilemek istiyorsan ve sana karşı ilgisinin olduğunu düşünüyorsan ara da bi uğra aklını karıştır. Egosunu tavana çıkartırsan zor. Bi kere aşık ettirirsen seni yıllar geçse bile unutamaz.