4 Mayıs 2016 Başak Günlük Burç Yorumları

21 Nisan 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumları

Yay Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

23 Nisan 2016 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Oğlak Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Oğlak 8 Mart, 15:46'de eklendi

Oğlak burcu erkekleri oldukça dışa dönük bir yapıya sahiptirler. Konuşmayı ve paylaşmayı severler. Oğlak burçları, kendini beğenmişliği olmayan dünyayla barışık ve fikir paylaşımına açık burçlardır. Bu nedenle bir oğlak burcu erkeğine her konuda içinizde geçeni çekinmeden söylemeniz mümkündür. Oğlak burcu erkekleri ile her şeyi konuşmak mümkün olsa dahi, onları ikna etmek her zaman o kadar da kolay değildir. Onları fikirleriniz ile alt etmeniz ve savunduğunuz düşünceleri mutlaka kanıtlamanız gereklidir.

Oğlak Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Oğlak burcu erkekleri tıpkı oğlak kadınlarında olduğu gibi güçlü bir yapıya sahiptirler. Güçleri kendisini fiziksel görüntüleri ile de belli etmektedir. Kaslı ve geniş omuzlu olmaları nedeni ile kadınların aradığı ideal erkek tipine sahip olduklarını söylemek mümkündür. Oğlak burcu erkekleri fiziksel anlamda ne kadar güçlü olsalar dahi sessiz, sakin ve ılımlı yapıları ile bilinmektedirler. Bu nedenle onlarla iletişim kurmak oldukça kolaydır.

Oğlak Burcu Erkeğini İkna Etmenin Yolları Nelerdir?

Oğlak burcu erkeği güçlü yapısı ve korumacılığı ile sevdiği insanları himayesi altına almayı seven bir niteliktedir. Bu nedenle de oğlak erkeğini aklaşmak ve onu ikna etmek istiyorsanız, başınızı yaslayacak bir omuza ihtiyacınız olduğunu hissettirmeniz yeterlidir. Eğer oğlak burcu erkeğinde size karşı herhangi bir his veya yakınlık belirtisi var ise o mutlaka bu fırsatı değerlendirecektir.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Barış türkdoğan 18 Eylül 2018

Nasıl bir karakter