Terazi Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Terazi burcu erkeği, oldukça sakin bir yapıya sahip olması ve ağır başlılığı ile bilinir. Bu nedenle hoşlandığı kadınlarında kendisi gibi olmasını bekler. Yaşının gerektirdiği şekilde davranan, oturaklı, sakin, çocuksu davranışlarda bulunmayan kadınlar ilgi alanına girerken, kendini beğenmiş, şımarık kadınlardan olabildiğince uzak durur.

Terazi erkeği kontrolü kendi elinde tutmak ister bu nedenledir ki karşısındakinin baskın bir karakter olması, kendisini kontrol etmesi pek hoşuna gidecek özellikler değildir. Karşısındaki insanın açık sözlü, pozitif, iyi niyetli olmasını bekler. Beraber duygusal ilişki kurduğu kişiyle iletişimi de dengeli olursa onu kaybetmemek için elinden geleni yapacak bir kişiliğe sahiptir. Yeter ki onun istediği özelliklerde olun, gerisi zaten gelecektir.

Terazi erkeği oldukça iyi niyetli, hassas, pozitif, duygusal ve romantiktir. Yalan söylemekten hoşlanmadığı gibi karşısındaki kişinin de yalan söylemesinden nefret eder. Onlar için bu neden ayrılma sebebi bile olabilir. Bu burcun erkeklerinin hisleri diğerlerine göre daha gelişmiştir. Birçok şeyi hissederek anlamaları mümkündür örneğin; yüz yüze ya da telefonda yalan söylerseniz bunu kolaylıkla anlayacaktır.

Meraklı bir yapısı olması nedeniyle her konuyu en ince detayına kadar öğrenmek ister. Sosyal yaşamları oldukça hareketlidir, buna rağmen, ailesini yâda sevgilisini ihmal etmemek onlar için oldukça önemli bir husustur. Sosyal yaşantısında yâda herhangi bir durumda kısıtlanmaktan hoşlanmayacaklardır bu yüzden elinizden geldiğince hayatına müdahale etmeyin.

Terazi Erkeği Nasıl Bir Âşıktır?

  • Terazi burcu erkeği son derece romantiktir.
  • Yalnız kalmaktan hoşlanmadıkları için aşk ve âşık olma kavramları hayatında büyük yer tutar.
  • Karşısındaki kişiye duygularını dile getirmekten çekinmez. Partneriyle birlikte zaman geçirmekten hoşlanır.
  • Beraber olduğunuz bir terazi erkeği varsa oldukça neşeli ve pozitif olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Deniz Işık dedi ki:

    Terazi erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır biraz tüyo verebilecek var mı?

  2. Dilara yıldız dedi ki:

    Terazi erkeği nasıl aşık edilir? Bende bir Terazi kadınıyım