Yay Erkeği Nasıl Geri Döner?

Yay erkekleri hayatı doruklarda yaşamayı severler. Bir şeylere fazla anlam yüklemeyi sevmezler. Olduğu gibi yaşarlar. Bu yüzden olası bir ayrılık onları çok üzmeyebilir ancak bu onların elinde değildir. Eğer onu kazanmak istiyorsanız kendinize güvenmeniz gerekmektedir.

Bir Kadın Yay Erkeğini Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Yay erkekleri romantik davranışlar içine girmekten ve duygusal aktiviteden hiç hoşlanmazlar. Bu yüzden ne kadar ayrılmış iki sevgili gibi olmazsanız o kadar iyi olur.

Yay ereği hayatını yaşamaya devam eder ancak ara sıra sizi düşünmesini engelleyemez. Bunun için sosyal medya hesaplarınızdan aşk acısı çekiyormuşsunuz gibi değil de sinirli paylaşımlarda bulunabilirsiniz veya direk bir şey paylaşmak yerine o hesaplardaki gönderileri beğenebilirsiniz.

Aklına düştüğünüzde sosyal medya hesaplarını mutlaka kontrol edecektir.

Bir Kadın Yay Erkeğini Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Yay erkekleri umursamaz kadınlardan hoşlanmadığı gibi aşk acısından kahrolan kadınlardan hoşlanmaz. Bu yüzden ne yaşıyor olursanız olun hareketleriniz abartılı haller almasın. Bu gözlerinde küçümseme hissinin oluşmasına sebep olabilir.

Sevdiği kadın gibi olmalısınız, sizi beraberken nasıl sevdiyse bunun dışına çıkmamalısınız. Değişen ve tanımadığı bir kadına dönmesi daha zor olacaktır.

Geri dönmesini beklediğiniz süreçte en dikkat etmeniz gereken şey üzerine gitmemektir.

Kendi dünyanıza dönüp kendi hayatınıza yön vermeli ancak sizden haber aldığından arkadaşlarınız vasıtasıyla veya sosyal medyayla emin olmalısınız. Boşuna bir bekleyişi kimse istemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Erkeği Nasıl Geri Döner? için yorumda bulun

    Yay Erkeği Nasıl Geri Döner? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Erkeği Nasıl Geri Döner? için ilk yorumu yapabilirsin.