22 Nisan 2016 İkizler Burcu Günlük Yorumu

23 Nisan 2016 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yay Burcu Erkeğini Elde Tutmak

İkizler Burcu Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Kova Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Kova 1 Mayıs, 08:02'de eklendi

Kova burcu kadını gözleri ile ön planda olan kadınlar arasındadır. Bakımlı saçları ve düzgün çene yapısı ile orantılı yüz hatları, kova burcu kadınının genel anlamda çekici bir güzelliğe sahip olmasına neden olur. Giyinmeyi sevmelerine karşın modayı takip etmekten kendilerine yakışanı giymekten hoşlanırlar. Dikkat çekici renkleri farklı kıyafetlerle birleştirmesi, dış görünümü ile odak noktası olma amacına ulaştırır.

Yazı İçerisindekiler

Kova Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Amacına ulaşmak için her türlü yolu deneyen karakter, her konuda kararlı bir duruşa neden olur. Ayrıca aşırı özgürlükçü olmaları ilişkilerinde kısıtlanmaya tahammül edememelerine neden olur. Bu özelliği nedeniyle, kendini kısıtlayan kişilerden uzak durmayı tercih eder. Keyifli bir kişiliğe sahip olmasından dolayı girdiği her ortamda neşe kaynağıdır. Mantıklı olan kova burcu kadınının fikirleri etrafı tarafından önemsenir ve uygulanır. Bu özelliği ile ufak sorunların üstesinden kolayca gelir ve hayatındaki pürüzlerden sorunsuzca kurtulur. Kova burcu kadınının paraya önem vermeyen özelliği, maddi anlamda zaman zaman savurgan olmasına neden olabilir. Güvenilir ve fedakâr olmalarının yanı sıra, fazlasıyla evcimen olan yanları, huzurlu ve sakin bir kişiliğe sahip olmalarına neden olur.

Kova Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Çalışkan ve iyimser yönleri ile olumlu burçlardan biri olan koç burcu, bu burçtan olan kadınların etrafındaki ihtiyaç sahipleri için ellerinden gelen her türlü yapmaları ile bilinir. Kuralcı ve kararlı bir kişilikte olan kova burcu kadınının bu özelliği sayesinde, düzenli ve özenilen bir yaşamı vardır. Her zaman öğrenme dürtüsü ile yaşayan kova burcu kadını, yaratıcılıkları ile de pek çok konuya zorlanmadan adapte olabilir ve başarıyı yakalayabilirler.

Kova Burcu Kadını Ve Aşk

Kova burcu kadını, son derece özverili ve ilgili bir aşık olmasına arşın, söz konusu özgürlüğü olduğunda bir adım geri çekilmesini bilen bir karaktere sahiptir. İlişkisinde güven duygusunun oluşması ile birlikte samimiyeti de ilerleten bir kurala sahiptir. Güzel ve çekici olan kova burcu kadınları yalnızlık çekmez ve sürekli kendini ikili aşk ilişkileri içinde bulur. Ancak bu durum seçici olmasına engel olmamakla birlikte, ilişki yaşayacağı kişiyi ince eleyip sık dokuyan bir kadındır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.