Yay Erkeği – Boğa Kadını Uyumu

Yay erkeği boğa kadını uyumu, çiftin başarıyla sağlayabileceği bir uyumdur.

Yalnızca severek ve sevilerek mutlu olabilen boğa kadını, hayatın anlamını sevgide arar. Bu nedenle onu gerçekten sevecek bir erkek için kapılarını aralamayı tercih eder. Sert, dominant ve despot görünse de kalbinin merhametini kısa sürede fark ettirir.

Girdiği her ortama kolaylıkla adapte olabilen, kültürlü bir kadındır. Kendini çok rahat ifade edebilir. Kolay kolay ağlamaz. Alıngan değildir ve boğa kadını için espri hayatın en güzel yönlerinden biridir.

Kolay sinirlenir ve bu sinirlenme esnasında yanındakinin kim olduğuna bakmaksızın kırıp dökebilir.

Yay erkeği ile kısa süre içerisinde sağlıklı bir frekans yakalayacak olan boğa kadını, sorumluluklarını paylaşma konusunda birtakım sorunlar yaşayabilir.

Yay Erkeği Karakteristik Özellikleri

Yay erkeği için sosyalleşmek çok önemlidir. Bu nedenle eve kapanmayı seven ya da insanlarla iyi iletişimler kuramayan bayanların onlardan uzak durması gerekir.

Devamlı haraketli bir tempo içinde yaşayan yay erkeğinin arkadaş çevresi çok geniştir. Genellikle eşlerini de kendi çevresinde bulunan arkadaşlarından tercih eder. Çünkü onlarla çok vakit geçirmiş ve onlara güvenmiştir.

Fedakârlık denildiğinde akla ilk gelen erkeklerdir. Yay erkeği için sevdiği insanların mutlu olması her şeyden daha önemlidir.

Çoğu zaman pozitif olan yay erkeği bireyselci bir karaktere sahiptir. Ben merkezli yaşadığı için çevresindekilerin kendini yalnız hissetmesi olağandır. Özellikle evlilik söz konusu olduğunda yay erkeği tamamıyla kendine yönelik bir bakış açısına sahip olabilir.

Boğa Kadını Karakteristik Özellikleri

Her zaman zeki ve bir o kadar da akıllı adımlar atmayı tercih eden boğa kadını, işini şansa bırakmayı sevmez. Dışarıdan baktığınızda boğa kadınının hayatın iplerini elinde tuttuğunu görebilirsiniz. Heyecanlı ve son derece güçlü bir yapıya sahiptir. Onunla beraber olduğunuzda hayatın tadını aldığınızı fark edersiniz.

Bireysel olarak güçlü bir duruşu olan boğa kadını kendi ayakları üzerinde durmaktadır. Ekonomik açıdan kimseye bağlı kalmayı sevmez ve asla kimseden medet ummaz. Bu başarısı birçok erkek tarafından takdir görmektedir. Dolayısıyla boğa kadını ile birlikte olmak aslında erkeklerin yükünü hafifleten bir birlikteliktir.

Yay Erkeğinin Boğa Kadınından Beklentileri

Yay erkeğinin boğa kadınından beklentisi daha pozitif olmasıdır. Hayata eğlenceli tarafından bakması konusunda onu sık sık uyarmaktadır.

Birlikteliklerinde ciddiyeti korumak isteyen boğa, kurallar koyarak yay erkeğini zorlayabilmektedir. Yayların özgürce ilişki yaşaması, ilişkinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Bu bakımdan boğa kadınının sabırlı, tedbirli ve daha rahat olması gerekmektedir.

Yay erkeği gerginliklere tahammülü olan bir erkek değildir. Bu nedenle boğa kadınının tartışma esnasında bağırması, tartışmayı büyütmesi ve uzatması yay erkeğini zorlamaktadır. Bu konuda kendini toparlaması, yay erkeğinin daha pozitif bakmasını sağlayacaktır.

Boğa Kadınının Yay Erkeğinden Beklentileri

Sakin, huzurlu ve dingin bir yaşam hayali kuran hiçbir kadın, yay erkeği ile birlikte olmamalı. Boğa kadını başlangıçta bunu fark edemese de sonra idrak edecektir. Yay erkeğinin arkadaşlarıyla takılması, ilişkiye daha az zaman ayırması bir süre sonra boğa kadınını üzecektir.

Boğa kadını yay erkeğinin sorumluluklarını sırtlanmasını beklemektedir. Daha paylaşımcı olmasını ve kendi yükünü hafifletmesini istemektedir. Bununla beraber iyi bir dinleyici olması da boğalar için önemlidir.

Sıkıntılara tahammülü olamayan yaylar, ortamdan uzaklaşmayı tercih ederler. Ne var ki boğa kadını için anlatmak ve anlaşılmak büyük önem taşımaktadır.

Boğa Kadını Yay Erkeği Uyumu

Boğa kadınının sahiplenici özelliği, göz önüne alındığında yay erkeğinin bir süre bunu sevebileceği düşünülebilir. Ancak yay erkeği, özgür ruhludur ve onun çok kız arkadaşı olacaktır.

Boğa kadını ise kıskanç bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ikisinin anlaşma sıkıntısı doğabilir. Sadık kalındığında yay erkeği için mükemmel bir eş olabilecek donanıma sahiptir. Ancak bunun için kıskançlığını törpülemeyi öğrenmelidir.

Boğa kadını ile yay erkeğinin uyum yakalayabilmesi çiftin sağlıklı düşünmesiyle ilgilidir. Çoğu zaman hararetli tartışmaların ortasında kalan çift birbirini yıprattığını fark etmelidir.

Ne kadar anlayışlı, sabırlı ve sevgi dolu olurlarsa ilişkilerinin uzun sürme ihtimali de o kadar artar. Özellikle boğa kadını bu konuda daha fazla enerji harcaması gerektiğini unutmamalı.

Yay Erkeği Boğa Kadını Evlilik Uyumu

Yay erkeğine evlilik dediğinizde korktuğunu gözlerinizle görebilirsiniz. Evlenmenin getirdiği sorumluluklar, ciddiyet, çocuk yapma, ev geçindirme gibi önemli unsurlar yay erkeğinin gerilmesine neden olmaktadır.

Hızlı şekilde evlenmeye karar vermesi pek mümkün olmadığı için boğa kadınının biraz sabırlı olması gerekmektedir.

Yay erkeği ile evlendikten sonra ise hayat çok daha keyifli geçecektir. Boğa kadını onu boğmadığı takdirde çok eğlenceli bir evlilikleri olacaktır.

Aynı evin içerisinde birlikte yaşamak, yemek hazırlamak, sohbet etmek, misafir ağırlamak dahi yay erkeğinin hoşuna gitmeye başlayacaktır. Bunların her biri için boğa kadınının sabırla beklemesi, anlayışla yaklaşması esastır.

Yay Erkeği Boğa Kadını Cinsellik Uyumu

Boğa kadını da yay erkeği de cinsellik konusunda sınır tanımaz bir yapıya sahiptirler. Cinsel birlikteliklerinde heyecanlı, tutkulu, oyuncu ve bir o kadar da hevesli bir yapıları vardır.

Yay erkeğinin aceleci ve tutkulu yapısının aksine boğa kadını yavaş ve tutkulu bir ilerleme istemektedir. Bu konuda zaman zaman çatışmaları olsa da frekanslarını tutturmaları mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Erkeği Boğa Kadını Uyumu Yay Erkeği – Boğa Kadını Uyumu için yorumda bulun

    Yay Erkeği – Boğa Kadını Uyumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Erkeği – Boğa Kadını Uyumu için ilk yorumu yapabilirsin.