Temmuz 2017 Başak Burcu Yorumları

Temmuz ayının planlamalarını son derece kontrollü yapacak olan başak burcu, ay sonunda beklediği birikimi elde ediyor. İş konusunda uzun süredir talihsizlikler yaşasa da sonunda dilediği işe kavuşabiliyor. Kendi kalıpları dışına çıkmayı sevmeyen başaklar, iş sahasında bu duvarları yıkmayı düşünmeliler. Özellikle kendi alanlarının çerçevesinin sınırlarını zorlamayı da öğrenmeleri gerekiyor.

Temmuz Ayı Başak Burcu Aşk Yorumları

Temmuz ayında hayal kurmaktan vazgeçen pek çok başak, yeniden bağlılık yaşıyor. Özellikle uzun süreli ilişkilerin yıpranmışlıkları ay sonunda tamamen ortadan kalkıyor. İlgi konusunda pek çok burçtan daha fazla beklentili olan başaklar, bu konuda partnerlerini devamlı bunaltabiliyorlar. Ay sonunda ilişkilerini zorlamasa da ufak tartışmalar yaşayabilirler.

Başakların sivri dilleri ilişkilerinin uç noktalara taşınmasına neden oluyor. Susmayı ve daha fazla anlamayı denemeleri gerekiyor. Özellikle başak kadınının daha sakin ve daha huzurlu olması önem taşıyor.

Temmuz Ayı Başak Burcu Para Yorumları

Para konusunda bir süredir talihsizlikler yaşayan başaklar, temmuz ayında biraz daha rahatlıyorlar. Bunun yanında harcamalarını göz önünde bulundurup kontrollü olmaları gereken bir ay daha yaşıyorlar. Özellikle birikim ve yatırım konusunda başarılı oldukları için bu ayı para biriktirme üzerine değerlendiriyorlar.

Ay sonunda bekledikleri bir miktar para ellerine geçiyor. Bu parayla beraber ağustos ayına daha rahat girebiliyorlar.

Temmuz Ayı Başak Burcu Sağlık Yorumları

Sağlığına dikkat etmeyi seven başaklar, temmuz ayında spora biraz daha eğilimli olmalılar. Gün içinde en az 1 saat yürüyerek negatif enerjilerinden sıyrılabilirler.

Temmuz sonunda doktor kontrolleri olan başakların aksatmaması ve özellikle tüm kontrollerden geçmeleri önemli. Fizyolojik açıdan kendilerini iyi hissetseler dahi psikolojik olarak zorlandıkları bir ay olabilir. Bu nedenle temmuz boyunca kendilerini nasıl daha iyi hissedeceklerini araştırıp okumalılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Temmuz 2017 Başak Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Temmuz 2017 Başak Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Temmuz 2017 Başak Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.