Temmuz 2017 Kova Burcu Yorumları

Birkaç yıldır iş hayatında huzursuzluk yaşayan kovalar, temmuz ayında bazı gelişmelerle rahat ediyor. Özellikle maddi konuda tatmin olmadıkları için iş değiştirmeyi düşünenler, ay sonunda kendi işlerinde daha rahat kazançlar elde edebiliyorlar. İş yerinin bir başka sorunu olan arkadaş ortamı da ay ortasında kendiliğinden çözüme ulaşıyor.

Temmuz Ayı Kova Burcu Aşk Yorumları

Yeni aşklara yelken açacak olan kovalar, temmuz ayı ile beraber kıpır kıpır bir hayata başlıyorlar. Daha önce rastlamadıkları türden bir aşk olacağını söylemek mümkün.

Her ne kadar sonuna kadar yaşanması gerekse de tedbirli olmalarında fayda var. Kendini kolay kaptıran ve duygusal zayıflıkları olan kovaların ay sonunda hüsran yaşamamaları önemli. Aksi halde en az 1 yıl olumsuz bir enerjiye sahip olurlar. Aşkı hissettikleri an kendilerini bırakmamalı olabildiğince kontrollü olmaları gerekmektedir.

Temmuz Ayı Kova Burcu Para Yorumları

Maddi sıkıntılardan kurtulmak için büyük adımlar atan kovalar, temmuz ayında da risk almaya devam ediyorlar.

Kazanç elde etmek için ellerinde ne varsa ortaya koymalılar fakat kendilerini olumlu yönde motive etmeleri de önemli. Bu süreçte işlerini iyi yapmalı, yöneltilen teklifleri profesyonel şekilde değerlendirmeliler. Duygusal kararlar almak için oldukça tehlikeli bir dönemdeler. Ay sonunda kovalar için yeni para kazanma alternatifleri doğmaya başlıyor. Bu fırsatı iyi değerlendirirlerse istedikleri şekilde kazanç elde edebilirler.

 Temmuz Ayı Kova Burcu Sağlık Yorumları

Sağlıklı ve düzenli hayat sevdalısı olan kovalar, temmuz ayında da kendi kurallarının dışına çıkmıyorlar. Yemeleri gereken ile yememeleri gerekenin farkında oldukları için istedikleri hayatı daha rahat yaşıyorlar. Gün içinde en az 1 saat yürümeyi alışkanlık haline getiren kovaların sağlıklarında herhangi bir sorun ortaya çıkmayacaktır. Aksi halde temmuz ayında biraz kilo sorunu bekliyor olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Temmuz 2017 Kova Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Temmuz 2017 Kova Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Temmuz 2017 Kova Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.