Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları

Temmuz 2018 akrep burcu yorumları son derece heyecan uyandıracak yorumlardan çünkü akrepler için yaz oldukça keyifli ilerleyecek.

Sezonun başlamasının ardından temmuz ayında özellikle eğlence sektöründe çalışan akrepler için büyük bir kazanç söz konusu olacak. Ellerine geçen parayı ne yapacaklarını düşünmeye başlayan akrepler, güzel bir adım atmaya cesaret edebilecekler.

Temmuz 2018 Akrep Burcu Aşk Yorumları

Devamlı aşk hayatıyla gündemde kalmayı başaran akrep burcu aşk hayatının yolunda gittiği süreçlerden birini yaşayacak. Özellikle uzun süreli ilişki kurmak isteyen akrepler sonunda güvenebildikleri, gerçek aşkı bulabildikleri birileriyle tanışma fırsatı yakalayabilecekler.

İlişkileri çoğu zaman inişli çıkışlı olan akrep burcu bir süredir ciddi anlaşmazlıkların olduğu ilişki hakkında detaylıca düşünebilir. Bu süreç içerisinde gerçekçi olmak ve geleceğe yönelmek en doğru karar olacaktır.

Temmuz 2018 Akrep Burcu İş ve Eğitim Yorumları

Akrep burcu kariyer konusunda oldukça etkili bir burçtur. İşkolik olarak nitelendirilemese de gerçek bir çalışkan demek çok doğru olacaktır. Üstelik çalışkanlığının neticesini 2018 yılının temmuzunda fazlasıyla alacaktır.

Bir süredir yükselmeyi hedefleyen ve bunun için fırsat kollayan akrepler bu ay itibariyle bu amaçlarını gerçekleştirebilirler.

Eğitim süreci başarılı ilerleyen ve yaz tatiline giren akrepler, kısa bir tatil planı yaparak zamanın tadını çıkarabilirler. Bu onlar için yüksek bir motivasyon sağlayacaktır.

Temmuz 2018 Akrep Burcu Para Yorumları

  • Akrep burcu para kazanma konusunda başarılı bir burçtur ancak harcama konusunda çok daha başarılı olduğunu söylemek mümkündür.
  • Bir süredir yaptığı harcamalar nedeniyle akreplerin borç sıkıntısı yaşaması muhtemeldir.
  • Yeni bir aya girerken haziranın borçlarını kapatan akrepler temmuzda oldukça dikkatli harcama yapmalıdır. Aksi halde akreplerin yaz boyunca maddi sıkıntı yaşaması muhtemeldir.
  • Parasını katlamanın yollarını arayan akrepler için temmuz sonu, yeni yatırım fırsatları için uygun bir dönem olacaktır.

Temmuz 2018 Akrep Burcu Şans Yorumları

Akrep burcu şans oyunları oynamayı seven, kazanan taraf olmayı iyi bilen bir burçtur. Şanslı sayıları, uğurlu renkleri olduğuna inanan akrepler için temmuz ayı bir hayli verimli geçecektir.

Uğruna inandığı nesneleri, kıyafetleri olan akrepler şanslarının açık olduğu bir ay geçirecekler. Temmuz ayı boyunca ellerini attıkları her işten diledikleri gibi sonuç alabilecekler.

Akrep burcunun enerjisinin yüksek olması, pozitif düşünmeye odaklanması şansının da artmasına yardımcı olacak.

Temmuz 2018 Akrep Burcu Sağlık Yorumları

Sağlığı konusunda özenli davranan ancak yeme konusunda kontrolsüz olan akrepler bilhassa fast food konusunda kendilerini biraz dizginlemeli. Geleceklerini, görünüşlerini tehdit eden bu besinler akrepler için kilo problemine de sebebiyet verebilmektedir.

Temmuz ayında genel bir kontrolden geçecek olan akrepler, sağlıklarının yerinde olduğunu görecekler. Ay sonunda kendilerini iyi hissetmeleri, sağlık problemlerinin olmaması keyiflerini daha da yerine getirecektir.

Temmuz ve ağustos ayları, akreplerin zinde hissettikleri sağlık konusunda problem yaşamayacaklar aylar olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.