Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları

Temmuz 2018 kova burcu yorumları bir hayli merak uyandıran yorumlardır. Özellikle para konusunda devamlı sıkıntı içine düşen kovalar, temmuz ayında bu sorunu hafifletme yollarına gidecekler. Aradıkları huzuru bulabilecekleri bir ilişkiyse kovalar için pek de yakın görünmüyor.

Çoğu zaman sakin ve uyumlu olan kova burcu, temmuz ayında hareketli ve yüksek tempolu bir gruba dâhil olabilir. Arkadaş çevresini değiştirmesi, kovaların daha iyi hissetmesini sağlayabilir.

Temmuz 2018 Kova Burcu Aşk Yorumları

Kova burcu aşk hayatı konusunda şanssız dönemden geçiyor. Çatışmaların, otorite kavgalarının olduğu bu ilişki, kovanın emekleri ile biraz daha ilerleyebilir. Elinden geleni yaptıktan sonra ipin ucunu bırakmayı tercih eden kovalar bu ilişki için varını yoğunu vermeye hazır olabilir.

Bir süredir bekâr olan hayatına renk katmak isteyen kova burcu, aşk konusunda çok iddialı adımlar atmamalı. Temmuz ayı boyunca kendini dinlemeye, çevresindeki kişilerle iletişimini güçlendirmeye özen göstermesi gereken kovalar,  aşk konusunda fevri davranmamalıdır.

Temmuz 2018 Kova Burcu İş ve Eğitim Yorumları

Temmuz ayı kovalar için çalışma ve koşuşturma ayı olarak ilerleyecek. İş dünyasında tam anlamıyla işkolik burçlardan biri olarak tanınan kovalar, çalışmalarına hız kesmeden devam edecekler.

Kova burcu kariyer konusunda hayatını kısıtlayabilen, fedakârlık yapabilen bir burçtur. Dolayısıyla temmuz ayında da aynı fedakârlığı göstermeyi sürdürecektir.

Eğitime verilen araya en çok sevinen burçlardan biri de kovalardır. Kova burcu için ders çalışmak oldukça zor geldiğinden temmuz ayı boyunca tatilin tadını çıkarma fırsatı elde edebilecekler.

Temmuz 2018 Kova Burcu Para Yorumları

  • Kova burcu para konusunda biraz fazla kontrolcü olduğu için kendini kısıtlamayı seven burçlardan biri olarak kabul edilmektedir.
  • Temmuzda kovaları bekleyen en önemli rahatlıklardan biri de para sıkıntısını aşmış olmalarıdır.
  • Birkaç yerden borcunu alma fırsatı elde eden kovalar aynı zamanda kazançlarını arttırmanın da birkaç yolunu bulabilecekler.

 Temmuz 2018 Kova Burcu Şans Yorumları

Kova burcu şans oyunları konusunda kendine pek güvenmeyen, şansı olduğuna inanmayan burçlardan biridir. Şansının olmaması, inançlarını düşürdüğü için temmuz ayında kendilerine güvenmeleri de biraz zorlu olabilir.

Her ne kadar azimli ve kararlı bir yapısı olsa da kovaların karamsar bakış açısına sahip olması, işleri istenmeyen şanssız sonuçlara götürebilmektedir.

Şansına olan inancını arttırdığında çok daha büyük işler başaracak olan kovalar, temmuz ayı sonuna kadar bunun üzerine düşünmeliler.

Temmuz 2018 Kova Burcu Sağlık Yorumları

Sağlığı konusunda hassasiyet gösteren nadir burçlardan biri olan kovalar, ellerinden geldiğince dikkatli olmaya çalışırlar. Yaz mevsiminin gelmesiyle özellikle kilo konusunda temkinli olmamaları, temmuzda sıkıntı yaşamalarına neden olabilir.

Temmuz ayı boyunca sağlıklı beslenip meyve ağırlıklı vitamin almaları, kovaların kendini çok daha zinde hissetmesine yardımcı olacaktır. Üstelik bu tarz beslenmeleri kovaların daha fit bir görünüm elde etmesine de imkân sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Temmuz 2018 Kova Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.