2020 Yılında İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

3 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumları

Mayıs 2016 Yengeç Burcu Yorumları

Terazi Burcu Mart 2018 Yorumları

Terazi Burcu Anlaştığı ve Anlaşamadığı Burçlar

Terazi 14 Temmuz, 13:58'de eklendi

Asilliği, nezaketi ve adaleti temsil eden terazi burcu insanları son derece zeki ve temiz kalplidir. Hayatlarında her daim dengeyi arayan terazi burçları ilişkilerinde de karşılarındaki kişiler ile her anlamda uyum yakalamayı tercih ederler. Çevresindeki renklerin uyumuna bile dikkat eden teraziler aynı zamanda oldukça inatçıdırlar. Aşırı duygusallık gösterebilen bu burç hayata ve hayatın getirdiklerine büyük bir hayranlık duyar.

Terazi Burcunun Anlaştığı  Burçlar    

Terazi ve kova burcu insanları hayatı çok sevdikleri ve yaşamlarında sürekli uyumu aradıkları için birbirleriyle çok iyi anlaşırlar. Terazi burcu insanları aynı şekilde yaşamayı seven, adaletli, esprili ve sevecen ikizler burcuyla da çok iyi bir ikilidir. Aslan burcu ise güçlü yönüyle her zaman hayatında dengeyi arayan terazi burcunu en güzel şekilde tamamlayabilecek olan başka bir burçtur.

Terazi Burcunun  Anlaşamadığı Burçlar    

Zarif, kibar ve oldukça asil olan terazi burcu insanları ani kararlar verebilen ve çabuk sinirlenen koç burcuyla zıt bir ikilidir. Koç burcunun çabuk sinirlenen yapısı terazi burçları için kırıcı olacak ve aralarındaki ilişkiyi sürekli zedeleyecektir. Ani tepkiler verme özelliğiyle bilinen başka bir burç olan yengeç burcu da kolay kolay sinirlenmeyen terazi burcuyla anlaşamamaktadır. Yine benzer şekilde her şeyi en ince detayına kadar inceleyen oğlak burçları da terazi burcu için fazla boğucu bir karakter olacaktır.

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Selvi Kılıç 7 Ekim 2018

Terazi burcunun dost burçları arasında ilk sırada oğlak var. Ben terazi burcuyum ve kankam oğlak. 3 yıldan beri yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. Bundan sonra da öyle olacak.

Öykü Ünal 25 Ekim 2018

Terazi burcunun dost burçları ile aşk yaşayabilecekleri çok farklılık gösteriyor. Terazi burcunun anlaştığı burçlar arasında ikizler var. Evet bir terazi kadını normal erkek arkadaş olarak ikizler ile anlaşabilir ama ortada aşk varsa muhtemelen birbirlerini boğazlarlar 🙂

Hilal 23 Kasım 2018

Benim de kankam oğlak burcu ve ayrılmaz ikiliyiz. Hiç burçlarımızın uyumlu olduğunu bilmiyordum.

Sevgi Acar 29 Kasım 2018

Benim yükselenim terazi. Sanırım bu yüzden zaman zaman çok dengesiz oluyorum ve her zaman aynı kişi ile anlaşamıyorum. Uzun süre beraber takılınca çok sıkılıyorum. Aynı şeyi aşk için de yaşarım diye çok korkuyorum. Yükseleni terazi olup da benim gibi hisseden var mı?