Kova Erkeği Nasıl Geri Döner?

Eski sevgiliniz ya da eski eşiniz kova erkeği ve sizi terk mi etti? Eski sevgilinizi geri kazanmak için bazı şeylere dikkat ederseniz onu geri döndürmeniz daha kolay olacaktır.

Kova erkekleri mükemmel aile babası olabilirler, bu yüzden birlikte olacakları kadınların dürüstlüklerine ve güvenlerine çok önem verir. Eğer ayrılma nedeniniz bunlara bağlı değilse geri dönmesi çok da zor değildir. Çünkü sevdiği birini bırakmak kova erkeği için hiç kolay değildir.

Bir Kadın Kova Erkeğini Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Kova erkekleri beraber hayal kurabilecekleri kadınları severler. İlişkiniz boyunca mutlaka beraber hayal kurmuşsunuzdur. Öncelikle herhangi bir ayrılık halinden sonra yüz yüze gelmeye çalışın. Kova erkekleri kolay kolay sizi unutmadığı için sizi gördüğü an bir aklındaki bir şeyler yer değiştirecektir. Sizi karşısında görmek ayrılma fikrinin doğru olup olmadığını sorgulamasını sağlayacaktır. Hayatınıza devam ettiğinizi ancak hayallerinizdeki şeyleri yapmaya başladığınızı görmelidir. Bu durumda onun kendiyle bir savaş vermesini sağlarsınız. Sevginizin bunu aşacağınıza güveniyorsanız endişe etmeniz gereken bir şey yoktur.

Bir Kadın Kova Erkeğini Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Kova erkekleri uyumlu erkekler oldukları için aykırı tiplerden hoşlanmazlar. Aykırı hareketleri onaylamazlar. Eğer ayrılığınızın acısıyla bir şeyler yapmak istiyorsanız, bu kesinlikle olduğu bir ortamda yakasına yapışmak kavga başlatmak olmamalıdır. Sessiz kızlar dikkatini çektiği için aşkınızın katili durumuna düşersiniz bir anda. Düşünmesi için ona zaman tanımalısınız çünkü kova erkekleri kafalarındaki şeyi yapmayı severler. Canları yandıktan sonra doğru yolu her zaman bulacaklardır. Sizin burada yapmanız gereken sizi unutmasını engellemek ve sonucu beklemektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sıla dedi ki:

    Eski sevgilim kova erkeği ve onunla tekrardan bir arada olmak istiyorum ama ona yazamıyorum ne yapmalıyım