Kova Erkeği ve Balık Kadını Uyumu Nasıl Olur?

Balık ne kadar duygusalsa kova o kadar mantıksaldır. Her konuda aynı zıtlığı yaşayacakları kesindir. Birbirlerini bu noktada anlamaları oldukça zordur. Uzun süreli ilişki yaşadıklarında kova erkeği, balık kadınına tahammül etmekte zorlanacaktır. Onun önem verdiği ne varsa balık için değersizdir.

Kova gezmeyi ve eğlenmeyi severken balık için ev ortamı çok daha cezbedicidir. Bununla beraber çok fazla insan içinde bulunmaktan da hoşlanmaz. Ancak kova burcunun temelinde sosyalleşme yatar. İki gün arka arkaya evde kalamaz. Balığın bu konuda sorun çıkarması çiftin anlaşmasını zorlaştıracaktır.

Balık Kadını ve Özellikleri

Duygusal yönüyle tanınan balıklar, özel hayatlarında çok sevilen kişilerdir. Özellikle arkadaş çevresinde çok aranırlar çünkü sevecen ve enerjileri yüksektir. Her kadından farklı olarak balık, kendini ifade etme konusunda biraz zorlanır. Çünkü gözyaşlarına hâkim olamaz. Üzüldüğünde balık kadını için dünya durur. Sorununu çözene kadar da gözü hiçbir şey görmez.

Sevilme konusunda çok hassastır ve devamlı ilgi bekler. Sevdiği erkeği de ilgi konusunda doyuma ulaştırır. Onunla yaşayan herkes yaşam enerjisinden memnundur.

Kova Burcu ve Özellikleri

Kova burcunun en dikkat çene yönü, kendi dünyasını mükemmel bir şekilde oluşturmuş olmasıdır. Onun mutlu olabilmesi için çok fazla şeye ihtiyacı yoktur. Arkadaşlarının yanında olması yeterlidir. Sosyal hayatı oldukça hareketli olan kovaların, özel hayatları da bir o kadar enerji doludur. Gezip eğlenmek en sevdikleri şeydir. Zamanın tadını çıkarma konusunda kova burcu örnek alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Erkeği ve Balık Kadını Uyumu Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Kova Erkeği ve Balık Kadını Uyumu Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Erkeği ve Balık Kadını Uyumu Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.