Terazi Burcu Kadını Nasıl Sevgili İster?

Terazi kadınları nasıl bir sevgili ister? Beraber olacakları adamın özellikleri nasıl olmalıdır? Terazi kadınını kendinize aşık etmek istiyorsanız, bilmeniz gerekenler var.

Dünyanın en hayalperest insanlarından olan terazi burcu kadınları masallardaki gibi bir aşk arar. Bunu bulamayacağını bir an bile düşünmez. Erkeklerle yaşadığı tüm olumsuz ilişkilere rağmen aradığı özelliklerde birini bulmanın yolunu bulur.

Terazi Burcu Kadını Erkeklerde Hangi Özellikleri Severler?

Terazi burcu kadınlarının yakışıklı erkeklere karşı koyabildiği görülmemiştir. Sonuçta masallardaki prenslerde her daim yakışıklıdır. Ancak masallardaki gibi heyecan dolu sahneler istemezler hayatlarında. Bu yüzden yakışıklı prenslerinin sakin insanlar olmalarını isterler. Üstte veya altta gözleri yoktur. Onların yerleri tam olarak ortasıdır. Evinin kadını olabilme potansiyeli çok yüksek olan terazi kadınlarının bir erkeğe bağlanması için ihtiyaç duyduğu şey aşktır. Aksi halde daha yakışıklı bir erkeğin gözlerini kamaştırmasının hiçbir mahsuru yoktur.

Terazi Burcu Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Sevmezler?

Terazi burcu kadınlar bir ilişkide her şeyin ortaklaşa yapılması fikrinden hoşlanmaz. Herkes kendi payına düşeni yapmalıdır. Zaten üşengeç oldukları için fazla düşünecek şey istemezler. Terazi kadınlarının en hoşlanmadığı erkek tipi, kıskandırmaya çalışan erkek tipidir. Bir ilişkide sadakatin önemliliğinin farkında olan terazi kadınları böyle durumlarda bir erkeğe karşı hemen soğur. Erkeklerde bir diğer bulunmasını istemedikleri özellik ise şüphesiz hippi tarzıdır. Onun hayalinde zarafetiyle, güzelliğiyle gözleri üzerine toplayan bir erkek yatarken kafasında şapka, boynunda zincirli erkekler yüzünden gözleri kan ağlar. Kıymet bilmeyen biriyle asla yapamayacak olan terazi, zor kazanılır. Ancak severse çok sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Terazi Burcu Kadını Nasıl Sevgili İster? için yorumda bulun

    Terazi Burcu Kadını Nasıl Sevgili İster? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Burcu Kadını Nasıl Sevgili İster? için ilk yorumu yapabilirsin.