Terazi Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Terazi burcu Mayıs 2018 yorumlarına bakıldığında tüm yıl görünen olumlu görüntülerin mayıs ayı için de aynı şekilde devam ettiği görülüyor. 2018 terazi burcu için bomba bir yıl olacak gibi ama mayıs ayının hareketliliği göz ardı edilmemeli.

Birçok yeni haber, sürprizler mayıs ayında terazileri bekliyor. Genelde dikkat konusunda sıkıntı yaşayan teraziler bile bu dönemde odaklanma sorunu yaşamayacaklar.

Olayların dağınıklığından bunalmış olmaları, uzun süredir pek çok konu üzerinde uzunca düşünüyor olmaları karşılaştıkları sorunları daha kolay halletmelerini sağlayacak. Böylece pek çok sorun ortadan kalkacak ve teraziler fazlasıyla rahatlayacak. Eğitim döneminde olan terazi burçları, kısa süreli, çeşitli eğitimler almak için adım atabilirler.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Aşk ve Sosyal Hayat

Teraziler mayıs döneminde, kısa yolculuklar yaparak çeşitli sosyal ortamlarda bulunabilirler. Güzel havaların da etkisiyle akrabalarla, arkadaşlarla ve aileyle yapılan sosyal aktiviteler fazlalaşacak. Bu sosyalleşme, hayatında biri olmayan terazilerin karşısına güzel fırsatlar çıkartabilir. Terazi burcu 2018 aşk hayatının en hareketli dönemini mayıs ayında yaşayabilecekler.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Aşk

Sosyalleşmenin zirvesini yaşayacak olan teraziler bu vesileyle farklı kişilerle tanışabilecekler. Kültürel farklılıklar aşkın yaşanmasına engel olmayacak ama ciddi düşünmek söz konusu olduğunda kafalar karışabilir. Üstelik bu yeni aşk geçmişte hayatınızda var olan bir okul arkadaşı, eski iş arkadaşı da olabilir.

Evli olan teraziler, güçlü karakterlerinin olumlu etkilerini görecek. Eşle, sevgiliyle alınacak kararlar, sıkça yapılan paylaşımlar ilişkileri güçlendirecek. Terazi burcu kadını 2018 mayısında paylaşım konusunda en açık taraf olacakken terazi erkeklerinin paylaşımcı taraf olması beklenmiyor.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Sosyal Hayat

Terazilerin sosyal hayatı o kadar hareketli hale geliyor ki uyku düzeninde bozulmalar görülme ihtimali var. Buna hazırlıkla olmak ve sosyal planlarınızı buna göre yapmak sizi rahatlatacak. Özellikle gece uykusu söz konusu olduğunda alışkanlıklarınızdan taviz vermemeye çalışmanızda yarar var.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Para ve Kariyer

Terazi burçlarının iş hayatlarında arkadaşlarıyla ve iş ortamıyla uyumlu geçireceği bir dönem görünüyor. Bu olumlu durum neticesinde gerek kariyerde yükselme gerekse kazancın artması gündeme gelebilir.

Teraziler uzun yıllarca verdikleri emeklerin karşılığını alabileceği şanslı bir dönemde. Terazi burcu 2018 parasal konularında daha olumlu sonuçlarla karşılaşacak.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Para

Terazilerin bu ay içerisinde bankalarla ilgi işleri çoğunlukla olumlu sonuçlanacak. Kendi işiniziz patronuysanız bankalarla olumlu iş birlikleri yapılabilir.

Kredi kullanımı ve bunun neticesinde bir eşya değişimi, kıyafetlerin yenilenmesi, evde ufak tefek değişiklikler gündeme gelebilir. Kredi kullanılırsa harcamasını yaparken ki rahatlığı geri ödemeyi yaparken de yaşamak için gelir gider dengesiniz çok iyi yapmak gerekiyor.

Terazi Burcu Mayıs 2018 Kariyer

Terazilerin kariyer hayatları oldukça olumlu ilerliyor. Mayıs döneminde yöneticileri tarafından sıkça taktir edilecek olan teraziler çalışma arkadaşlarıyla da büyük bir uyum içinde.

İşinden memnun olmayan terazilerin bu dönemde yapacakları yeni iş arayışları olumlu sonuçlanabilir. İş hayatında başarılı olan terazileri hiç düşünmedikleri teklifler bekliyor. Bu mevkide yükselme, maaşta artış ya da ekstra prim almaya hak kazanma gibi görülebilir. Gelen teklifleri iyi değerlendirmek, hedeflerden vazgeçmemek için teraziler iyi düşünüp öyle karar vermeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ahmet dedi ki:

    Bu ayın benim ayım olmasını umuyorum.
    Yeni bir ilişkiye başladım ve ilk kez aşık oldum.
    Uzun süredir beklediğim işten, mülakat için çağırdılar. Daha ne isterim 🙂