Kova Burcu Mart 2018 Yorumları

Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları

2020 Yılında Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Aslan Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar?

Terazi Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Terazi 4 Kasım, 15:53'de eklendi

Terazi burcu genel olarak dengesizliği ile bilinen bir burçtur. Ancak bu durum terazi burcu erkeklerinde, terazi kadınlarına göre daha az hissedilir durumdadır. Terazi burcu erkekleri, ne çok uzun boylu ne de çok kısa erkeklerdir. Gür ve ışıltılı saçları ile dikkat çekerler. Terazi erkeklerini ikna etmek oldukça kolaydır. Temiz kalpli ve dışavurumcudurlar. Dolayısı ile sürekli konuşurlar ve kendileri hakkında sık sık ipuçları verirler. Dikkatli bir dinleyici olursanız onları nasıl etkilemeniz gerektiğini kendi ağızlarından dahi öğrenmeniz ve çözümlemeniz mümkün niteliktedir.

Terazi Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu erkekleri gezmeyi ve eğlenmeyi çok severler. Her türlü parti ve eğlencenin aranan isimleridir. Evcimen bir yapıları olduğunu söylemek pek de mümkün değildir. Ancak olgun olduklarını ifade etmek gerekir. Ortama göre istedikleri karaktere bürünebilen terazi erkekleri bir an gülerken bir an düşünceli bir görüntü içerisine bürünebilirler. Bu nedenle, onları anlamak bazen oldukça zorlaşabilmektedir.

Terazi Erkeğini İkna Etmenin Yolları Nelerdir?

Terazi burcu erkekleri dengesiz bir yapıya sahip olduklarından karşılarında onların bu özelliğini anlayışla karşılayabilecek ve uyum sağlayabilecek olgunlukta kişiler olmasını isterler. Aksi takdirde uzun süreli bir bağ kurmaları mümkün değildir. Onları ikna etmenin en etkili yolu, karşılarında kendiniz olmak ve tepkileri ne olursa olsun sakin bir duruş sergilemekten geçmektedir. Sakin yaklaşımınız ile terazi erkeğini etkilemeniz mümkündür.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.