Terazi Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir?

Bir terazi erkeğine aşıksınız ve onu da etkilemek istiyorsunuz. O zaman terazi erkeği nasıl aşık edilir öğrenerek başlayın. Ayrıca siz onu tavlamaya çalışırken bir anda tavlandığınızı da görebilirsiniz.

Terazi burcu âşık olmaktan çok, âşık etmekte ustadır. Tamamen kadınlara hitap eden ve dilinden anlayan bir erkeği âşık etmeyi kim istemez ki? Fakat öyle kolay bir şey değildir. Çünkü terazi burcu erkeği çok kurnaz ve işini bilen bir burçtur. Yapılacak olan bir planın, geri dönüp, sahibinde patlama riski yüksektir.

Terazi Burcunu Nasıl Kadınlar Etkiler?

Terazi burcunun karşısında olacak kadın, dik başlı ve inatçı ise bir an önce bu huylarından kurtulmalıdır. Çünkü bu burçtaki erkek baş kaldıranın aksine, onlara boyun eğen kadınlara tutulurlar. Hayatın her anında, nerde olunursa olunsun övülmek isterler. Özellikle arkadaşlarının ve ailelerinin yanında övülmek, öven kadını bir adım öne çıkaracaktır. Fakat sıradan bir övülmeyi istemez. Tamamen mantıklı sebeplerle bağdaştırılarak sebebinin de dile getirilmesi, tatmin edilmesi için yeterli olacaktır. Terazi erkeği pratik kadınları sever. Kendisini dinleyecek olan kadınlara bayılır.

Terazi Burcu Erkeğini Âşık Etmek İçin Ne Yapılması Gereklidir?

Birden balıklama atlayan kadınlar, terazi erkeğinin tarzı değildir. Onlara yavaş ve usul olarak yaklaşılmalıdır. İlk önce sevgiliden ziyade arkadaş olmak, sevgililik ise ikinci adımda yer almalıdır. Teraziyi âşık etmek için giden yol, etkilemekten geçer. Etkileyici ve çekici kadınları asla reddedemez. Tabi ki kibar olmakta terazi erkeği için aşkın temelinde yatar. Karşı cins tamamen kendisi olup, bu özelliklerin birkaçına sahip olması ile âşık terazi erkeğinin gelmesi an meselesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Terazi Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir? için yorumda bulun

    Terazi Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir? için ilk yorumu yapabilirsin.