Terazi Kadını Nasıl Geri Döner?

Bir erkeğin yakışıklılığına aşık olmaları yeten terazi kadınlarının ilişkilerinin uzun sürmesi beklenmedik bir olaydır. Tabi ki evlenen ve ömrünün sonuna kadar mutlu yaşayan terazi kadınları da vardır, işte onlar ruh eşlerini bulmuşlardır. Terazi kadınlarının bazı net özellikleri vardır. Eğer dönmesini istediğiniz terazi kadınını gerçekten çok seviyorsanız çekilecek çok çileniz var demektir.

Bir Erkek Terazi Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Doğuştan romantik olan terazi kadınını elde etmek için pembe dizi oynamaya mahkumsunuzdur. Romantik sürprizlerle karşısına çıkmalısınızdır. Üşengeçlikleri ve rahata düşkünlükleriyle de bilinen bir terazi kadını sorunlara çözücü bir şekilde yaklaşmadığından tüm sorumluluk size kalmıştır. Onlardan özür dilerken görünüşünüze ne kadar dikkat eder, onları ne kadar cezbedebilirseniz terazi kadınını geri döndürme şansınız o kadar artar.

Bir Erkek Terazi Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Haklı da olsanız haksız da olsanız durumu düzeltmesi için bir terazi kadınına güvenemezsiniz. Zaten rahatlarını bozduğunuz için size çok kızgındırlar, mutsuzdurlar. Gelip ayaklarınıza kapanıp özürler dileyeceklerine başka bir erkek arayışına girebilirler. Sürekli sevgilileri olmalarıyla bilinirler. Bu yüzden her ne kadar ona kızsanız da, eğer seviyorsanız işleri inada bindirme şansınız yoktur. Terazi kadınları onları sürekli güldürüp mutlu edecek erkeklerden hoşlandığından bulunduğundan onlarla tartışarak barışamazsınız. Sizi dinlemezler bile. Olay çıkaran erkeklerden zaten hoşlanmadıklarından bu direk gözlerindeki değerinizi düşürür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Terazi Kadını Nasıl Geri Döner? için yorumda bulun

    Terazi Kadını Nasıl Geri Döner? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Kadını Nasıl Geri Döner? için ilk yorumu yapabilirsin.