Aslan Burcu Ocak 2018 Yorumları

Boğa Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumları

Oğlak Burcu Şubat 2018 Yorumları

Yay Kadını Nasıl Geri Döner?

Yay 25 Ekim, 17:03'de eklendi

Yay kadınlarını diğer insanlardan çok kolay ayırabilirsiniz. Uzun süre aynı yerde duramazlar, neşeli tavırlarıyla tüm dikkatleri üzerlerine çekerler. İnsanlar arasında en çok sevilen burç olmasalar da erkekler arasında cazibesiyle dikkat çeken bir burçtur. Sevdiğiniz bir terazi kadınını kaybettiyseniz, birkaç taktikle ve onu gerçekten tanıyorsanız, onu geri kazanabilirsiniz.

Bir Erkek Yay Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Yay kadınlarının en sevdiği şey yeni yerler keşfetmek ve yeni yerler görmektir. Eğer sevdiğiniz kadını tanıyorsanız, aklını başından akacak bir sürpriz sırasında onu geri yatıştırabilir, onunla konuşabilir ve onu geri döndürebilirsiniz. Yay kadınları akıllarına eseni yapmayı çok severler, sıkmaya gelemezler. Bu yüzden ona rahat olduğunu hissettirmelisiniz, kendine olan güvenine ve sizi düşünmemesine dişinizi sıkmayı bilmelisiniz.

Bir Erkek Yay Kadınını Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Yay kadınları akıllarından geçeni söylemeye bayılırlar. İçten içe kendileri için yaşayıp başkalarını umursamazlar. Konuşmaya karar verdiğinizde bir yalanınızı yakalarlarsa o an sinirlenirler ve gözleri size görmez. Kalbinizi kırarlar. Konuşmaya tartışmaya döner. Rahatlarına düşkün olan yay kadınları bu duruma tahammül edemez, geri dönme fikrinin çok azına bile sahip olmazlar. Bu yüzden yalan söylememeli ve tartışma içine girmekten kaçınmalısınız. İlişkinizi uçuk kaçık hayalleri için bir engel olduğunu söyleyebilir. Bu durumlar da bile soğukkanlılığınızı kaybetmemelisiniz. Çünkü özgür ruhlu olan bu kadınlar hayallerine laf atılmasından hiç hoşlanmazlar. O hayallere ortak olacak adamlar ararlar.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Yay Kadını 4 Temmuz 2019

Bir yay kadını olarak yorum yapayım. Eğer ilişkiyi bitirmeye karar verdiysem karşımdaki ağzı ile kuş tutsa fark etmez. Bir şeyleri sonradan düzeltmek mümkün değil.