21 Haziran 2016 Akrep Günlük Burç Yorumu

4 Haziran 2016 Aslan Günlük Burç Yorumları

2016 Ağustos Kova Burcu Yorum Aşk Para Şans

Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcu Ekim 2016 Aşk Şans Evlilik Eğitim Yorumları

Aylık Burç Yorumları 25 Ağustos, 09:19'de eklendi

Yay burcu oldukça neşeli, eğlenceli ve sevecen bir burçtur. Ancak yay burçları için ekim ayı itibari ile kendi içlerinde bir hesaplaşma dönemi başlayacak. Ekim 2016’nın belki de en zorlu seyredeceği burç olan yay burcu aşk hayatında da kariyerinde de büyük bir sınavdan geçecek.

Yay Burcu Ekim 2016 Aşk İlişki Yorumları

Yay burçları alabildiğine neşeli ancak bazen duyarsı z kişiler olabilmektedir. B u nedenle özellikle uzun bir ilişkisi olan yay burcu aşk hayatında sahip olduklarının farkına varması ve onlara sahip çıkması gereken bir dönemi ekim ayı ile beraber karşılıyor.

Yay Burcu Ekim 2016 Kariyer Eğittim Yorumları

Akıllarında olmayan yay burçları bile sürpriz bir şekilde eğitim konusunda yeni bir atağa geçecekler. Bu sayede yay burcu kariyerine devam ederken ekim ayı süresince girişeceği yeni maceralarla beraber eğitim hayatında da yeni adımlar atacak.

Yay Burcu Ekim 2016 Para Yorumları

Yay burcu paraya önem veren bir burçtur. Adeta yaşamak ve eğlenmek için bir araç olarak gördüğü parayı fazlasıyla önemser. Ancak bir başkasına güvenerek yeterli maddi yatırım yapmamış olan yay burcu parasal anlamda çok ciddi sıkıntılar yaşayabilir. Bu nedenle ekim ayı yaylar için sıkıntılı geçecektir.

Yay Burcu Ekim 2016 Evlilik Yorumları

Yay burcu tarafından edilmesi düşünülen bir evlilik teklifi varsa ekim ayı bunun için son elverişli zaman olabilir. Yay burçlarının ciddileşmeyen ilişkilerinin üzerinde kara bulutlar dolaşacağı bir dönem olacak.

Yay Burcu Ekim 2016 Şans Yorumları

Yay burcu şansının geri planda kaldığı zorlu bir ay geçirecek. Bu nedenle yay burcu kariyerine de, aşk ilişkisine de normalde olduğundan çok daha sıkı bir şekilde sarılmalı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.