Yay Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Yay burcu Mayıs 2018 yorumlarına bakıldığında yayların ayın ilk haftasını sevdikleri, birlikte vakit geçirmekten keyif aldıkları kişilerle geçireceği göze çarpıyor.

Yayların ayın ortalarına doğru ödemelerin de olmasıyla daha çok parasal mevzulara ağırlık vermeye başlayacak. Ayın ortası yaylar için pek çok başlangıcın olacağı özel günleri işaret ediyor.

Yaylar mayıs dolunayında mümkün olduğuna dinlenmeye vakit ayırmalı. Parasal mevzular ve aile içi sorunlara takılıp sağlıklarını riske atmamalılar. Yay burcu günlük yorumları bile para ve aile konuları üzerine yoğunlaşacak gibi görünüyor.

Yay Burcu Mayıs 2018 Aşk ve Sosyal Hayat

Mayısın ikinci yarısından itibaren yayların aşk hayatında bir canlılık söz konusu. Özellikle 16 Mayıs tarihine dikkat. Ortamlara giren yaylar buralarda yeni biriyle tanışabilir.

Özel hayatı sorunlu olan ve ayrılık aşamasında olan yaylar hukuksal konularla boğuşmaktan sosyal hayatlarını ve aşka bakış açısını değiştirebilir.

Yay Burcu Mayıs 2018 Aşk

Yay burcu aylık aşk yorumunda canlılık göze çarpıyor. Aşk hayatları canlanan yaylar, ilk etapta dengeyi sağlamakta zorlanabilir. Ancak iş, aşk, aile ve arkadaşlar konusunda ortayı bulma işini kısa sürede başaracaklar.

Özellikle yeni ilişkilerde bocalayacak olan yaylar, partnerlerini tanıdıkça kendilerini daha rahat hissetmeye başlayacak. 2018 yay burcu evliliklerinde ideal bir yıl kabul edilebilir.

Evli olan yaylar ilişkilerinin iyi ve kötü yönlerini inceleyip eşleriyle ciddi bir konuşma yapabilir. Evli olan bazı yaylarda boşanmalar gündeme gelebilir ki bu süreçte nafaka sorunları sebebiyle tartışmalar ortaya çıkabilir. Yayların aşkta şanslı günleri ayın 12’sine denk geliyor.

Yay Burcu Mayıs 2018 Sosyal Hayat

Yayların sosyal hayatlarında eskiye oranla ciddi bir hareketlilik yok ama bu dönemde eski bir arkadaşla görüşme gündeme gelebilir. Yakın, eski arkadaş yayların birçok sorununu dinleyerek onlara yardımcı olacak. Böylece eskide kalan arkadaşlık bir anda yayların hayatının merkezine oturabilir. Yaylar iş ve aşk hayatındaki hareketlilikten dolayı sosyal ortamlar konusunda bir süre daha zaman sıkıntısı yaşayabilir.

Yay Burcu Mayıs 2018 Para ve Kariyer

Yayların önünde bu dönemde pek çok açık kapı, iş alanında birçok fırsat bulunuyor. Yaylarda kariyer anlamında en büyük sıkıntı tercih yapmak olacak.

Verdikleri karar doğal olarak maddi kazançlarını da çokça etkileyecek. Bu nedenle karar verirken ince eleyip sık dokumak önemli. Yayların parasal açıdan şanslı günleri ayın ilk haftasında 4 ve 5 Mayıs tarihleri.

Yay Burcu Mayıs 2018 Para

Yaylar karşılarına çıkan fırsatları değerlendirebilirse parasal anlamda pek sıkıntıları kalmayacak. Ailenin tüm yükü üzerinde olan yaylarda ev içerisinde parasal mevzular gündeme gelebilir ama sorunlar fazla uzamadan hallolacak.

İş fırsatlarını doğru tercihlerle değerlendiren yaylar geliş artışına bağlı olarak parasal anlamda kendilerini güvence altına alabilecek yatırımlara yönelebilirler.

Yay Burcu Mayıs 2018 Kariyer

Ortaklık düşüncesi olan yaylar, bu işin artı ve eski yönlerini tüm detaylarıyla, etraflıca düşünmeli. İş sahibi olan yaylar işlerinde gelirlerinin artmasını sağlayacak tekliflerle karşı karşıya kalabilir. Bu teklifle aynı anda başka bir iş teklifi alınması ya da iş fırsatı çıkması mümkün. Bu noktada karar verirken çevrenizden destek istemeniz en doğrusu.

Yaylar ayın sonunda doğru internet üzerinden çalışmaya başlayabilir. Ek iş gibi kabul edilebilecek bu işte internetten satış, ürün tanıtımları söz konusu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Burcu Mayıs 2018 Yorumları Yay Burcu Mayıs 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Yay Burcu Mayıs 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Burcu Mayıs 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.