Yay Burcu Şubat 2018 Yorumları

Yay burcu şubat 2018 yorumlarında endişe verici birkaç detay göze çarpıyor. Yaylar için sağlık konusunda zorlayıcı bir ay olacak gibi görünüyor. Özellikle ay ortalarında yayların kendine dikkat edebilmesi son derece önemli.

İş hayatında aranan isimlerden biri olan yay, şubat ayında geçireceği rahatsızlıklar nedeniyle biraz geride kalabilir. Kısa sürede toparlayıp işinin başına dönmesi son derece önemli.

Yay Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişki Yorumları

Şubat ayı ile birlikte yeni aşka yelken açacak burçlardan biri de yay burcu. Uzun zamandır yalnızlıktan şikâyet eden ve bir süredir bu sorunu çözüme kavuşturmak için çare arayan yaylar, şubat ayında kendilerine uygun birini bulabilecekler. Evliliğe ve aile kurumuna saygıları sonsuz olan yayların, kendi ailelerini kurma hayali kısa süre içerisinde gerçekleşecek.

Kısa süre önce kötü bir ayrılık geçirmiş olan yaylar içinse şubat ayı yeni bir sayfa olacak. Kötü ayrılıkların unutulduğu, yeni başlangıçların yapıldığı bu ayda, yayların aklı biraz karışacak. Eski ilişkilerini düşünen yaylar, bazı pişmanlıklarıyla şubat ayında karşılaşacaklar.

Yay Burcu Şubat 2018 Şans Yorumları

Şansın insan hayatı üzerinde büyük bir etkisi olduğuna inanan yaylar, şubat ayında şanslarını ellerinde tutmak için çabalayacaklar. Yeni yılın ikinci ayında kendilerine gelecek birkaç teklife hazırlanan yaylar, şansları için ellerinden geleni yapacaklar.

Birkaç burçta olduğu gibi yaylarda da şans getiren ufak nesne alışkanlığı var. Şubat ayında şanslı nesnelerini yanlarından ayırmayarak istediklerini elde etmeyi başarabilecekler.

Yay Burcu Şubat 2018 Sağlık Yorumları

Sağlık konusunda şubat ayının başından sonuna kadar sorun yaşayacak olan tek burç yay olacak. Yay burcu bu ay içerisinde pek çok kez doktora görünmek zorunda kalabilir. Özellikle devamlı halsiz, yorgun hissettiği için doktora görünmesi, destek alması son derece önemli.

Bir süredir kendini kötü hisseden yaylar, şubat ayında birkaç test yaptırarak neleri olduğunu öğrenmeliler. Vücutlarında eksik olan her şeyi öğrenip zaman kaybetmeden tedavi sürecine başlamaları gerekebilir. Halsizliklerine ay sonunda çare bulabilmeleri, işlerini çok daha iyi yapabilmelerine yardımcı olacaktır.

Yay Burcu Şubat 2018 İş ve Eğitim Yorumları

Çalışkan ve işine duygusal olarak bağlı olan yaylar, şubat ayında stabil bir performans gösterecekler. Ay boyunca işe gidip gelecekler. Bu süreçte, kendilerini yorgun ve halsiz hissettikleri için sık sık enerji düşüşü yaşayacak olan yaylar, işlerinden izin alıp bir süre dinlenmeye çekilebilirler.

Ay sonunda kendini daha iyi hissedecek olan yaylar, yeni aya başlarken geç kaldıkları işleri bitirmek için acele edecekler.

Eğitim hayatına devam eden ve bir süredir yalnızca derslerine odaklı olan yaylar, şubat ayına çok daha enerjik başlayacaklar. Tatil sonrası kendini yenilenmiş hisseden yaylar, yılın ikinci dönemine daha kolay adapte olabilecekler. İlk birkaç gün zor olsa da alışmaları yalnızca 1 hafta sürecek.

Yay Burcu Şubat 2018 Para Yorumları

Paranın kıymetini bilen ve kontrol etme konusunda başarılı olan burçlardan biri de yaylardır. Yatırım ve birikim konusunda başarılı olan yaylar, harcama konusunda da bir o kadar başarılıdırlar. Bir süredir yaptıkları ödemeleri son bulan yaylar için şubat ayı rahat bir ay olacak. Ödemelerinin son bulması, yayların sırtından yük indirecek.

Şubat ayında partnerleri için pahalı bir armağan düşünen yaylar, ay ortasında ellerini ceplerine atacaklar. Kazandıklarının büyük bir kısmını armağan için ayıracak olan yaylar ay sonunda biraz sıkışıklık yaşayabilirler. Ne var ki ellerinde bulunan birikimleri yeni aya başlarken rahat etmelerine yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Burcu Şubat 2018 Yorumları Yay Burcu Şubat 2018 Yorumları için yorumda bulun

    Yay Burcu Şubat 2018 Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Burcu Şubat 2018 Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.