3 Haziran 2016 Aslan Günlük Burç Yorumları

Kova Burcu Şubat 2018 Yorumları

4 Haziran Terazi Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu Şubat 2018 Yorumları

2016 Mayıs Ayı Başak Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları 28 Nisan, 10:16'de eklendi

Kendinize yatırım yapacağınız bir ay Mayıs ayı. Hem iş hem de aşk hayatı için kendinize yatırım yaparak ilerleyen dönemlerde çok daha huzurlu günler geçireceksiniz.

Başak Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda küçük bir güven problemi yaşıyorsunuz. Bunun sebebi belki de eski ilişkinizi unutamamanız olabilir. Bu nedenle yeni bir ilişki kurmaya cesaret edemiyor olabilir ya da mevcut ilişkinizde güven problemlerinden doğan kavgalar yaşıyor olabilirsiniz. Bu nedenle ne istediğinize daha fazla odaklanmanız gerekiyor. Belki de kendinize biraz zaman tanımalısınız.

Başak Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

İş hayatında bütünüyle kendinize yatırım yapacağınız bir ay olacak. İşinizle ilgili kurslara gidebilir, kitaplar okuyup araştırmalar yapabilir, dilinizi geliştirebilirsiniz. Bu nedenle hırs dolu ve başarı dolu bir ay sizi bekliyor olacak. Tabi bu ayda atacağınız adımların meyvesini de en çok daha sonraki aylarda göreceksiniz. İş hayatı en çok ve en kolay odaklandığınız konu olacak Mayıs ayı içerisinde

Başak Burcu Mayıs Ayı Para

Para konusunda kendinizi gittikçe daha çok geliştiriyor, daha düzenli hesaplar yapıyorsunuz. Geliriniz bir miktar artabilir. Bu da yeni iş teklifleri ve ya karşınıza çıkacak ekstra işler aracılığı ile olacaktır. Tabi bu fırsatları değerlendirip değerlendirmemek sizin elinizdedir. Söz konusu iş hayatı olunca paradan daha önce gelen şeyler var size göre, örneğin huzur gibi.

Başak Burcu Mayıs Ayı Evlilik

Mayıs ayı evlilik açısından çok parlak bir ay gibi görünmüyor. Bunun sebebi ise unutamadığını eski ilişkiniz de olabilir, güven probleminiz de ilişkinize odaklanamamanı da. Tüm bunlar sizin gerçek duygularınız olduğu için yokmuş gibi yaparak bir evlilik kararı alırsanız ileride bunun büyük pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Bu nedenle biraz sakinleşip kafanızı dinlemek çok daha akıllıca olacaktır.

Başak Burcu Mayıs Ayı Şans

Başak burcu olarak siz aslında çok şanslı bir burçsunuz. Ancak maalesef bunun farkında olmakta biraz eksik kalıyorsunuz. Mayıs ayında şans yine sizinle olacak. Özellikle sağlığınız konusunda size çok destek verecek. Bu sağlık lütfunu görmemezlikten gelmeyin.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.