2016 Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumları

Kova burçları üzerlerinde dolaşan melankoli havasını Mayıs ayında da üzerlerinden atamıyorlar. Çok fazla olumsuz düşüncelere kendinizi teslim ediyorsunuz.

Kova Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı 2016

Aşk hayatınızda Mayıs ayında problemler çıkabilir. Bu nedenle kendinize çeki düzen vermenizde fayda olacaktır. Öncelikle bazı iletişim problemleri yaşayabilirsiniz bu da var olan ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Eğer ciddi, hayati kararlar için hayatınızdaki insanla konuşmanız gerekiyorsa bunu biraz ertelemenizde fayda vardır. Eğer ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye açılmak için doğru bir zaman olmayabilir. Çünkü iletişim probleminizden dolayı yakınlaşmanız başlamadan bitebilir.

2016 Kova Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

İş hayatınızda bazı olumlu gelişmeler ve olacak ve bunlara kucak açmanız gerekiyor. Bir terfi ya da daha iyi bir pozisyon ile Mayıs ayında ödüllendirilebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman performansınıza daha çok dikkat etmelisiniz ki sonraki aylarda daha iş hayatında daha büyük adımlar atabilirsiniz.

Kova Burcu 2016 Mayıs Ayı Para

Para konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız, mevcut gelirinizin altına düşmeyeceğiniz bir Mayıs ayı sizi bekliyor. Planlanmamış harcamalar bu ayda bulunmuyor. Ayrıca Mayıs ayı sizin için birikim yapmaya başlamanız gereken bir ay olarak karşınıza çıkıyor. Bunu değerlendirmenizde fayda var.

Kova Burcu Mayıs Ayı Evlilik 2016

Evlilik gibi ciddi bir karar almak için doğru zaman Mayıs ayı değil. Zaten Mayıs ayında böyle bir düşüncenin içene girmeyeceksiniz fakat karşı taraftan size bir evlilik teklifi gelirse eğer, bu durumda karar vermek için acele etmemeniz önerilir. Çünkü içinde bulunduğunuz melankolik durum sağlıklı karar vermenizi biraz engelleyebilir. Ayrıca ciddi bir karar vermeden önce Mayıs ayında başlayacak olan iletişim problemlerinizin de bitmesini beklemek daha akıllıca olacaktır.

Kova Burcu Mayıs 2016 Şans

Mayıs ayı süresince bazı konularda şans sizden yana olmayabilir. Bunun kendinize çok fazla dert etmemelisiniz çünkü bu geçici bir süre. Kendinizi her anlamda toparlamaya çalışmalısınız ki bir sonraki ay tamamen yenilenmiş olarak devam edebilesiniz. İletişim probleminiz Mayıs ayı itibari ile son buluyor. Bu nedenle ciddi kararlar alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2016 Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Mayıs Ayı Kova Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.