Mayıs İkizler Burcu Yorumları 2016 Aşk Evlilik İlişkiler

Düşüncelerinizi bir nokta üzerinde toplamayı başarabilirseniz Mayıs ayında hem aşk hem de iş hayatında çok önemli atılımlar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Mayıs Ayı 2016 Aşk Hayatı

İkizler burcu, eğer mevcut bir ilişkiniz varsa Mayıs ayı sizin için eğlenceli, pozitif ve güzel geçecek. Sevdiğiniz insana vakit ayıracak, yeni yerler keşfedecek ve birlikte yeni insanlarla tanışacaksınız. Yani kısaca sevdiğiniz kişi ile birlikte sosyal ortamların tadını çıkartacaksınız. Ancak henüz bir ilişkiniz yoksa Mayıs ayı aşk hayatınız flört düzeyinde ilişkiler ile devam edebilir. Bunlar ilerde pek de kalıcı olacak gibi görünmüyor.

İkizler Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı 2016

Daha önceden atmış olduğunuz adımların meyvelerini Mayıs ayında yemeğe başlayacaksınız. Bu ay önemli toplantılara katılabilir, fikirleriniz çok parlak bulunabilir ve bazı konularda ekstra sorumluluklar üzerinize yüklenebilir. Tüm bunların ortak noktası kariyerinizde yükseldiğiniz ve yükselmeye devam edeceğiniz anlamına gelmektedir.

2016 İkizler Burcu Mayıs Ayı Para

Para konusunda bu ay sizin için biraz sıkışık geçebilir. Mayıs ayında harcamalarınıza dikkat etmezseniz sonraki 6 ay biraz problem yaşayabilirsiniz. Düzenli gelir kaynaklarınızda bir eksilme olmayacak ancak Ocak ayından bu yana yaşadığınız şanslı günlerin sayısı Mayıs ayında azabilir. Şans oyunlarında bu ay para kaybedebilirsiniz.

2016 İkizler Burcu Mayıs Ayı Evlilik

Evlilik Mayıs ayında size uzak olan bir kavram olacak. Bu ay da evlenmek yerine daha çok eğlenmeyi düşüneceksiniz. Eğer yaşanılan durumlar ve çevre baskısı nedeni ile evliliği düşünmek durumunda kalsanız bile kesin kararı vermek için Mayıs ayının bitmesini bekleyebilirsiniz. Bu süreç içerisinde duygularınızdan ne kadar emin olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ne de olsa siz İkizler burcusunuz ve ikizler burcu için böyle kritik bir karar vermek hiç de kolay olmasa gerek.

İkizler Burcu Mayıs 2016 Şans

Kesinlikle şanslısınız. Sizde şeytan tüyü var. Bunu zaten biliyorsunuz ve bildiğiniz içinde ona göre davranıyorsunuz. Aşk hayatınız çok yolunda gitmese de bunun sebebi şansınız değil sizin değişken ruh halinizdir. Bu nedenle sorunu kendinizde arayın şans meleklerinde değil. Şans oyunlarından kısa süreliğine uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mayıs İkizler Burcu Yorumları 2016 Aşk Evlilik İlişkiler için yorumda bulun

    Mayıs İkizler Burcu Yorumları 2016 Aşk Evlilik İlişkiler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mayıs İkizler Burcu Yorumları 2016 Aşk Evlilik İlişkiler için ilk yorumu yapabilirsin.