Mayıs Ayı 2016 Koç Burcu Yorumları Aşk Para Kariyer

Heyecanlı, ateşli, eğlenceli ve bir o kadar da şanslı bir burç olan Koç burcu içi Mayıs ayı oldukça güzel geçecek gibi görünüyor.

Koç Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Aşk hayatınız her zamanki gibi hareketli ve renkli. Eğer mevcut bir ilişkiniz varsa bu ayda sevdiğiniz kişi ile birlikte tatil planları yapabilir, eğlenceli etkinliklere katılabilir ya da sonraki aylarda katılmak için şimdiden planlar yapabilirsiniz. Kendinizi sınırlandırmayın. Planlar yapmaya devam edin. Bırakın Mayıs ayının enerjisi daha sonraki aylara da yansısın.

Koç Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı 2016

İş anlamında Koç burçları çalışkan ve pratik insan olduklarından dolayı hep şanslı ve yöneticilerinin gözüne giren kişiler olmuşlardır. Mayıs ayında da sizi çok şaşırtacak bir durum ortaya çıkmayacak. Ancak bu ay içerisinde aklınızda işten çok eğlence olacağı için birazcık performans düşüşü yaşayabilirsiniz. Bu çok normal bir durumdur ve düzelecektir ancak sizin dikkat etmeniz gereken şey yöneticilerinizin bu durumu anlamamalarını sağlamak. Birazcık kaytarmak sizin de hakkınız.

2016 Koç Burcu Mayıs Ayı Para

Koç burçları para konusunda genellikle sıkıntıya düşmezler. Mayıs ayında gelirlerinizde bir azalma olmayacağı gibi giderlerinizde de pek artış olmayacak. Yani önceki aylar gibi stabil bir durumunuz var. Ancak katılacağınız etkinliklerin ve çıkmayı planladığınız tatillerin size pahalıya patlamayacağına emin oldun. Çünkü yaz sonuna kadar bir gelir artışı Koç burçları için beklenmemektedir.

Koç Burcu Mayıs Ayı Evlilik 2016

Mayıs ayı Koç burçlarının kanlarının kaynadığı bir ay olduğu için bir hışımla evlilik kararı alabilir ve hızlıca bunu hayata geçirmek isteyebilirler. Bu nedenle eğer uzun süreli bir ilişki yaşıyorsanız evlilik çok da şaşırılacak bir durum olmayacaktır sizin için. Ancak ilişkiniz henüz yeniyse sizin daha sıranız var ve bu Mayıs ayı için evlilik kararı almanız oldukça zor görünüyor.

Koç Burcu Mayıs Ayı Şans

Siz şanslısı bir burca sahipsiniz. Hem evlilik, hem aşk hem de sağlık konusunda şanslı bir ay geçireceksiniz. Bu alanlarda kendinize ve kararlarınıza güvenebilirsiniz. İş hayatında ise dikkatli olmakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mayıs Ayı 2016 Koç Burcu Yorumları Aşk Para Kariyer için yorumda bulun

    Mayıs Ayı 2016 Koç Burcu Yorumları Aşk Para Kariyer için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mayıs Ayı 2016 Koç Burcu Yorumları Aşk Para Kariyer için ilk yorumu yapabilirsin.