2016 Mayıs Oğlak Aylık Burç Yorumları Nasıl Bir Ay Olacak?

Mayıs ayı Oğlak burcu için oldukça hararetli tartışmalara neden olacak gibi görünmektedir. Bu tartışmaların başkahramanları da aile üyeleri ve iş arkadaşları olacaktır.

Oğlak Burcu Mayıs 2016 Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk hayatı açısından Mayıs ayında sürprizlerle doludur. Yeni flörtlere başlayabilir, yeni tanıştığı kişilerle kısa sürede fazla yakınlık kurabilir ve çılgınca âşık olabilir. Bu durumun kesinlikle tadını çıkartmalılar çünkü hem heyecanlı hem de hareketli bir ay Oğlak burçlarını beklemektedir. Ancak düzenli bir ilişkiniz varsa aynı heyecanın var olduğunu sizler için söylemek pek doğru olmayabilir.

Oğlak Burcu Mayıs 2016 İş Hayatı

İş hayatında biraz gergin zamanlar geçirebilirsiniz. Bazı konulardaki takıntınız bu ay da ortaya çıkacak olan iletişim problemi ile birleşerek hararetli tartışmalar yaşamanıza sebep olacak. İleride utanacağınız ya da pişman olacağınız şeyler söylemeden önce sakin olmanız, iyice düşünmeniz gerekmektedir. Bu nedenle öfke kontrolünüzü elinizde tutmaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2016 Para

Para konusunda biraz zor durumda kalabilirsiniz. Bu nedenle harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Özellikle istediğiniz şeyden emin değilseniz kesinlikle o şey için para harcamamalısınız. Çünkü bu ay içerisinde alacağınız kararlar aslında tam olarak sizin isteklerinizi yansıtmıyor olacak. Bir boşluğa düşülerek ya da öfke ile verilecek kararlar olacaktır. Bu nedenle çok ciddi kararlar vermemenizin yanı sıra büyük harcamalarda yapmamanız önerilir.

Oğlak Burcu 2016 Mayıs Evlilik

Eğer uzun süren bir ilişkiniz varsa ve evliliği daha öncesinden düşünmüş iseniz hayata geçirmek için hiçte kötü bir zaman değil. Bu konuda Mayıs ayı sizin yanınızda ve destekçiniz olacaktır. Harekete geçebilirsiniz. Bu iş ve para gibi durumlardan farklı gelişen bir olaydır ve evlilik kararı almanız halinde mutluluk sizinle birlikte olacaktır.

Oğlak Burcu Mayıs 2016 Şans

Maalesef Mayıs ayının oğlak burçları için her anlamda şanslı olduğunu söylemek olanaksızdır. Ancak aşk ve evlilik hayatlarında şans onlarla birlikte olacaktır. İş ve para konularında riskli adımlar atılmaması gerekmektedir. Çünkü bu konuşa şans Mayıs ayı boyunca biraz uzakta olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Mayıs Oğlak Aylık Burç Yorumları Nasıl Bir Ay Olacak? için yorumda bulun

    2016 Mayıs Oğlak Aylık Burç Yorumları Nasıl Bir Ay Olacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Mayıs Oğlak Aylık Burç Yorumları Nasıl Bir Ay Olacak? için ilk yorumu yapabilirsin.