Mayıs 2016 Yengeç Burcu Yorumları

Mayıs ayında Yengeç burcunda olan kişiler iş ve aşk hayatlarını biraz gergin geçirebilirler. Dikkatli ve özenli davranmaları gereken bir ay olacak.

Yengeç Burcu Mayıs 2016 Aşk Hayatı

Aşk hayatında Mayıs ayı içerisinde pek de aradığınızı bulamayacaksınız. Aslında bunun sebebi yeni bir ilişki aramaktan ziyade eski ilişkilere olan takıntınız olacak. Bu takıntı sadece Mayıs ayı süresince sizde olacağı için pişman olacağınız bir karar vermemeniz gerekmektedir. Biraz daha sakin olup iyi düşünmenizde yarar var.

Yengeç Burcu Mayıs 2016 İş Hayatı

İş hayatında da biraz gergin günler geçirebilirsiniz. Bu nedenle en iyisi siz iş ortamında olabildiğince az sosyalleşerek, daha fazla iş bitirmeye bakın ki Mayıs ayı boyunca sürecek olan üzerinizdeki gerginlikten hem iş arkadaşlarınız nasibini almasın hem de siz sonrasında utanacağınız çıkışlara şahitlik etmeyin.

Yengeç Burcu Mayıs Ayı Para

Para konusunda mayıs ayında çok büyük gelişmeler beklenmiyor. Sadece yanlış yatırımlar ve harcamalardan kaçınırsanız sizin için başarılı geçmiş bir ay olarak nitelendirilebilir Mayıs ayı. Gelirlerinizde bir artış beklenmediği için giderlerinizi de ona göre kontrol altında tutmanızda fayda var. Birikim yapacak psikolojide olmayabilirsiniz. Fakat yine karşınıza Mayıs ayında bununla ilgili bir fırsat çıkarsa mutlaka değerlendirmenizde fayda var.

Yengeç Burcu Mayıs  Evlilik

Evlilik için Mayıs ayında karar vermek sizin için çok doğru olmayacaktır. Sebebi ise yanlış karar vermeye eğilimli bir dönemden geçiyor olmanız. Belki sırf eski sevgilinizi unutmak ya da onu cezalandırmak için bile evleniyor olabilirsiniz. Fakat bu sizin hayatınız sakince düşünmek ve doğru karar vermek için Mayıs ayının bitmesini bekleyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Mayıs Ayı Şans

Şans konusunda biraz eksik kalabilirsiniz Mayıs ayında fakat bu sürekli böyle gidecek anlamına gelmiyor. Mayıs ayının bitimi ile birlikte normal halinize dönmenin yanı sıra Mayıs ayı içerisinde önemli bir iniş çıkışlı şans grafiğiniz olacağını da unutmayın. Yine de bu ay risk almak için, yüksek bütçeli şans oyunu oynamak için pek de uygun bir ay değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mayıs 2016 Yengeç Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Mayıs 2016 Yengeç Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mayıs 2016 Yengeç Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.