Aylık Yay Burç Yorumları Mayıs 2016

Yay burçlarının içerisinde yanan özgürlük ateşi Mayıs ayında da giderek yükselen bir tutkuya yanmaya devam edecek.

Yay Burcu Mayıs 2016 Aşk Hayatı

Aşk hayatında oldukça şanslısınız. Eğer bekâr bir yay burcuysanız merak etmeyin etrafınızda çok fazla talip var ve siz sadece hangisiyle daha çok eğleneceğinizi ve hangisiyle daha çok arkadaşlık kuracağınızı düşünüyorsunuz. Karar size kalmış. Ancak evli ya da ilişkisi olan bir yay burcuysanız o zaman işler sizin için farklı şekilde değişebilir. Sürekli yenilik peşinde olduğunuz için partnerinize hayatı zorlaştırabilirsiniz.

Yay Burcu 2016 Mayıs İş Hayatı

İş hayatı 2016 başından bu zaman daha iyi gitmeye başladı sizin için. Mayıs ayında da yapacağınız beklenmedik ataklar sizi rakiplerinizin oldukça önüne geçirecek. Öncelikle üstlerinizin takdirini toplarken, iş arkadaşlarınızın da kıskançlığı ile karşılaşabilirsiniz ancak buna alışmaları gerekecek. Çünkü 2016 yılında iş konusunda şans sizden yana olacak.

Yay Burcu Mayıs 2016 Para

Maddi açıdan her geçen gün yükselen bir grafik içerisindesiniz ve kısa süre içerisinde hedeflediğiniz maddi gelire ulaşacaksınız. Mayıs ayında parasal konularda bir zorluk çekmeyeceksiniz ancak dilediğiniz gelire kavuşabilmek için birkaç ay daha sabretmeniz gerekecek. Ondan sonra hem iş hem de parasal konular sizin için bir mucizeye dönüşecek.

Yay Burcu 2016 Mayıs Evlilik

Yay burcu evlenme kararını en zor alan burçlardan birisidir ve bu kararda zorlanan tüm yay burçları Mayıs ayında evlilik üzerine daha fazla düşünebilir ve olumlu bir karar verebilir. Aslında bunun temel sebebi sakin ve düzenli bir hayat sürmeye olan özlem değil, mevcut bekâr hayatlarında bir farklılık istemeleridir. Bir yay asla evliliğe tam anlamı ile hazır olamaz. Sadece mevcut durumdan sıkılır. Mayıs ayında şiddetli bir değişiklik ihtiyacı duyulacağı için bunu evlilik ile karşılamak isteyebilirler.

Yay Burcu Mayıs 2016 Şans

Şans her nerede ise siz onu üzerinize çeken bir burç olduğunuz için zaten bu konuda pek fazla şanssızlık yaşadığınız söylenemez. Sadece şanslı olduğunuzu belli zamanlarda kendinize hatırlatmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aylık Yay Burç Yorumları Mayıs 2016 için yorumda bulun

    Aylık Yay Burç Yorumları Mayıs 2016 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aylık Yay Burç Yorumları Mayıs 2016 için ilk yorumu yapabilirsin.