2016 Temmuz Boğa Burcu Yorum Aşk Para Şans

Boğa burçları, tembellikleri ve paraya olan düşkünlükleri ile anılmaktadır. En alıngan burç olarak da bilinen hassas ve inatçı boğa burcunu bakalım temmuz ayı içinde neler beklemektedir. 2016 Temmuz ayı boğa burcu yorumları ilgilenenler için en ince ayrıntılarıyla verilmiştir.

2016 Boğa Burcu Temmuz Ayı Aşk Durumu

Boğa burçları için tutkulu bir yaz ayı olacağa benziyor. Sevince tam seven, vazgeçerse de aşkından ölse dahi asla geri dönmeyen bu inatçı burcun temmuz ayının ilk haftalarında katılacağı organizasyonda karşısına hayatının aşkı çıkması muhtemel. Boğaların aşkı tam anlamıyla yaşayacağı benziyor. Bekar olan boğalara yuva kurma hayali yakınlaşmış görünüyor. Yakında gerçekleşecek bir düğünün habercisi de sayılır.2016 Temmuz ayı boğa burcu yorumları aşk açısından oldukça renkli.

2016 Boğa Burcu Temmuz Ayı Kariyer Hayatı

Tembel boğa burçlarının iş hayatı sekteye uğrayabilir. Parayı çok seven yanları olmasına karşın önüne geçen fırsatları üşengeçlikten kaybedecekleri bir yaz olacak. Gereksiz işlerle kafa yormaktansa önüne geçen fırsatları değerlendirmesi onları daha mutlu kılacaktır. Aileniz veya yakın çevreniz ile ilgili parasal sıkıntılar olacak ancak kısa zamanda çözüme ulaşacaktır.

2016 Boğa Burcu Temmuz Ayı Sağlık Hayatı

Yaşadığı tüm kışın stresi ile dinlenmeye başladığı anan itibaren sağlık problemleri açığa çıkacak olan boğaların özellikle bel ve sırt bölgelerine dikkat etmeleri gerekiyor. Stresli, zorlu bir dönem onları bekliyor. Yaşanılan sıkıntıların boğaların hassaslığı yüzünden etki edip hasta ettiği aşikâr. 15 Temmuzdan sonra hastalıkların boğaların kapısını çalacağının sinyalleri ortada.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Temmuz Boğa Burcu Yorum Aşk Para Şans için yorumda bulun

    2016 Temmuz Boğa Burcu Yorum Aşk Para Şans için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Temmuz Boğa Burcu Yorum Aşk Para Şans için ilk yorumu yapabilirsin.