Balık Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016

Kasım 2017 Boğa Burcu Yorumları

Yay Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

25 Nisan 2016 Kova Günlük Burç Yorumu

2017’de Akrepleri Neler Bekliyor?

Akrep 30 Kasım, 13:31'de eklendi

Akrepler için 2017 maceralarla dolu olduğundan olsa gerek değerli deneyimler kazanarak geçecek. Utangaç ve tereddütlü kişilikte olan akrepler, bu yıl daha olgunlaşacak ve dengeli bir kişiliğe bürünecekler. İş hayatında ilerleme olsa da aşk hayatında pasif ama istikrarlı bir dönem akrepleri bekliyor.

2017’de Akreplerin Aşk Hayatı

Akrepler 2017 yılında bahar ayının gelmesiyle aşk arayışına girebilirler çünkü kendileri için oldukça başarılı bir dönem olacak. Uzun, tutkulu ve dolu dolu bir romantizm yaşanması mümkündür. İlişkileri olan akrepler, uyum ve istikrarlı bir şekilde devam edecekler. Çiftler bu yıl güzel bir tatil geçirecekler ve aşklarını tazeleyecekler.

2017’de Akreplerin İş Hayatı

Akrepler bu dönem kariyerlerinde odaklanırsa gayet başarılı olacaklar. Yaptıkları fedakârlık kesinlikle karşılıksız kalmayacaktır ama bunlardan önce birçok engelin aşılması gerekiyor. Daha da önemlisi engeller aşıldıktan sonra akrepleri bekleyen ödüller olacak. 2017 akrepler için iş hayatında, iş ilişkilerinde başarı demek. Bir diğer taraftan akrepler eğer işlerine özen göstermezlerse bunların hepsi geçersiz kabul edilip üzerine problemler görülebilir.

2017’de Akrep Burçlarının Şansı Yaver Gidecek mi?

Hem iş hem aşk hayatında görülecek olumlu detaylara bakılırsa akreplerin bu yıl yüzünün güleceği söylenebilir. İstikrarlı bir ilişkiye, yeni ilişkilerde yaşanacak olmasına, iş yerinde yükselişe geçmeye şans olarak bakmak gerekiyor. Akreplerin 2017 yılında tek şanssızlık yaşayacağı konu sağlıkları olacak. Yıl içinde sık sık görülebilecek soğuk algınlıkları ve minik yaralanmalara karşı dikkat gerekiyor.

2017’de Akrepleri Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

Akrepler 2017’de iş hayatlarında görülecek olumlu durumları eğitim hayatında da görebilecekler. Çalışanlar iş hayatı kapsamında kendini geliştirebilecek eğitimlerden yararlanabilecek zaman bulacaklar. Çalışmayanlar ise dengeli oldukları vakit eğitim hayatında yükselişe geçebilecekler. Eğitim veya iş konusunda yükselişe geçmek düşüncesinde olan akrepler bu yılı iyi değerlendirmeliler.

2017’de Akrep Burcu Para Durumu

Şanslı kabul edilebilecek bir yıla girmek üzere olan akrepler, bu şansı maddi açıdan da rahatça hissedebilecekler. İş yerinde yükselişle birlikte zam ya da prim gibi beklenen paralar ele geçebileceği gibi çeşitli yollarla sürpriz paralar da akreplere ulaşabilir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.