2017 Ekim Ayı Akrep Burcu Yorumları

Ekim ayı akrep burcu için kendini test etme ayı olacak. Özellikle kendine cesaretini ve sabrını ispat etmesi gereken teraziler, kimin ne diyeceğini göz ardı etmeyi öğrenmeli. Ay boyunca iş hayatında kararsızlıklar yaşayacak olan terazi burcu, verimli bir plan yapıp daha donanımlı çalışanlardan biri olacak.

2017 Ekim Ayı Akrep Burcu İş Hayatı Yorumları

İş hayatında rekabet ortamının sert yüzüyle tanışacak olan akrepler, ay ortasında kendilerine olan inançlarını geri kazanacaklar. Birkaç iş teklifini kaçırdıktan sonra akılları başlarına gelecek ve istenilen performansı gösterecekler.

Çoğu zaman odaklanamama sorunu yaşayan akrep burcu, çalışırken zaman zaman dalgınlığının bedelini ödeyecek. Pek çok kez ikaz almasına karşın Ekim ayında bu sorunsalı aşmayı başaramayacak. Uyku düzenini ve yeme alışkanlıklarını yeniden gözden geçirmesi gerektiğini unutmamalı.

Gerekirse ay ortasında odaklanma konusunda destek almaktan da çekinmemeli. Aksi halde iş ortamının kaybedeni olma yolunda ilerleyecek gibi görünüyor.

2017 Ekim Ayı Akrep Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Yaz ortasından itibaren ilişkisi üzerine düşünen akrepler, yaz sonunda birkaç tartışma ile ilişkilerine dair önemli kararı verecekler. Devam etme cesaretini gösterirlerse yeniden başlayıp her şeyi yoluna koyabilecekler.

Ayrılık kararı almaları ise bir süre huzursuz ve yalnız hissetmelerine neden olacak. Bunun yanında akrebin ilişki unutma konusunda başarısı dillere destandır. Eski ilişkisini unutması çok da zaman almayacaktır.

Tecrübesiz ve aşkta deneyimsiz olan akrepler ise yeni sayfalar açmaya gayret gösterecekler. Onlar için aşk, bilinmez bir karmaşa fakat kısa süre sonra gerçek aşkın farkına varacaklar. İstedikleri ve içlerine sinen güzel bir aşk yaşayacaklar. Bu süre içerisinde acemiliklerini partnerlerine ne kadar az gösterirlerse o kadar çok kazanacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Ekim Ayı Akrep Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2017 Ekim Ayı Akrep Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Ekim Ayı Akrep Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.