2017 Ekim Ayı Aslan Burcu Yorumları

Ekim ayı boyunca maddi sıkıntılar içinde olacak olan aslan burcu, yeni düzenlemeler ve planlamalar içinde bulunacak. Kendine yaptığı harcamalar için kızan aslanlar, ay sonunda içlerine sinen doğru planı keşfetmiş olacaklar.

Bir aylık maddi sıkıntının ardından uzun vadeli yatırım hesaplamaları da gündeme taşınmış olacak. Çoğu zaman parayı kontrol etme konusunda başarılı olan aslan burcu, Ekim ayında yaz tatilinin açıklarını kapatmak durumunda kalacak.

2017 Ekim Ayı Aslan Burcu İş Hayatı Yorumları

Garantici bir kişiliğe sahip olan aslanlar, iş hayatında uzun süreli yerleşiklikleri dilerler. Dolayısıyla iş yerlerinde vazgeçilmeyen eleman olmak, onlar için önemlidir.

Nitekim Ekim ayında sıkıntılar içerisinde işe sarılan aslan, ay sonunda en çok çalışan, takdir alan eleman olacak. Üstelik patronların güvendiği çalışan olarak birçok kişi tarafından kıskanılacaklar.

Çalışmayı seven ve çoğunlukla ekip işlerine yatkınlıklarıyla bilinen aslanlar, kendi işlerinin patronu olabilecek bir aya girecekler. Ekim ayında iş yeri açmak isteyenler için birkaç fırsat doğacak. Cesaret edip adım atarsanız geleceğinizi garanti altına almış olacaksınız.

2017 Ekim Ayı Aslan Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Değişikliklerin aniden yaşanacağı Ekim ayında, aslan burcunun ekstra dikkat etmesi gerekecek. Partneri ile zaman zaman huzursuzluk yaşasa da ani kararlar almadan önce iki kez düşünmesi oldukça önemli. Uzun süreli ilişkilerde oldukça başarılı olan aslanlar, eşlerini mutlu etmenin yollarını iyi biliyorlar.

Karşılıklı fedakârlık ve anlaşmalar ile ay boyunca ilişki yıpranmadan dengeli şekilde ilerletilebilir. Üstelik birkaç sürpriz ile verilen emeklerin karşılığı da rahatlıkla alınacaktır.

Bekâr olan aslanlar için yeni tanışıklıklar söz konusu olsa da uzun vadeli herhangi bir ilişkiye cesaret etmeleri söz konusu olmayacak. Bu nedenle zamansız adımlar atmamaya özen göstermeleri gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Ekim Ayı Aslan Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2017 Ekim Ayı Aslan Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Ekim Ayı Aslan Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.