2017 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları

Mevsim değişimlerinden rahatlıkla etkilenen koç burcu, Ekim ayı boyunca sonbaharın etkisinden kurtulamayacak. Biraz hüzün biraz da yeni sezonun telaşı ile geçecek olan bu ay, koç için oldukça yoğun olacak. Ay boyunca iş hayatı ile aşk hayatı arasında git gel yaşayacak olan koçlar, azim ve inatla her iki sorununa da çözüm getirebilecek.

2017 Ekim Ayı Koç Burcu İş Hayatı Yorumları

Yeni bir sezona girmiş olmanın heyecanı ile işine dört elle sarılan koçlar, tatil günlerini dolu dolu geçirmeye özen göstermeli. Yoğun bir yaz temposunun ardından yalnızca iş dünyasına kapanmak, kısa süreli depresyon haline neden olabilir. Bir süre başlarını işten kaldırmayacak konuma gelseler de kendilerine ve iş arkadaşlarına gereken zamanı ayırmalılar.

Başarı, koç burcu için olmazsa olmaz. Dolayısıyla ellerinden gelenin fazlasını yapmak onların doğasında var. Ekim ayı boyunca işlerinin hakkını vererek doğalarına uygun hareket edip, başaracaklar. Üstelik ay sonunda yeni iş teklifleri de yaptıklarının karşılığını bulmalarını sağlayacak.

2017 Ekim Ayı Koç Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Ekim ayı boyunca inişli çıkışlı aşk serüveni yaşayacak olan koçlar özellikle kıskançlıkla ilgili ciddi sıkıntılar yaşayacaklar. Partnerini kıskançlıklarıyla boğan koç burcu, ay boyunca bu konuda kendini sakinleştirmeli.

Partnerinizin size olan sevgisinden emin olduğunuz sürece gereksiz kıskançlıklarınızı kontrol edebilirsiniz. Nihayetinde karşınızdaki de sizin onu sevdiğiniz kadar sizi seviyor.

İhanet kadar ilgisizliğe de tahammülü olmayan koçlar, Ekim ayında partnerlerinden ekstra ilgi bekleyecekler. Biraz daha arayıp sormak birkaç mesaj daha atmak, yüzlerinin gülmesi için yeterli olacak. Üstelik koç burcu kendine gösterilenin iki katını karşısındakine veren bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ne kadar mutlu olursa o kadar çok mutlu edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2017 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Ekim Ayı Koç Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.