2017 Ekim Ayı Başak Burcu Yorumları

Keskin bir hayat anlayışına sahip olan başaklar, mevsimsel geçişlerin yaşandığı Ekim ayında kendilerini biraz yalnız hissedecekler. Çevrelerine karşı aşırı duyarlı olmaları, zaman zaman başakları karmaşık ruh haline itecek. Kalabalık ve yoğun tempolu yaz mevsiminin ardından durgun bir aya başladıkları için biraz endişeli hissedecekler.

2017 Ekim Ayı Başak Burcu İş Hayatı Yorumları

İş hayatında uzun süreli sorunlar yaşayan başaklar, tecrübeleri sayesinde yaşadıkları bu olumsuzlukları lehlerine çevirebilecekler. Çoğu zaman umutsuzluğa kapılsalar da hayatın devam ettiğine inançları tam. Dolayısıyla Ekim ayını yeni bir başlangıç olarak değerlendirecekler.

Birkaç kapıyı birden zorlayacak olan başaklar, yeni fırsatlarla karşı karşıya gelecekler. Üstelik diledikleri her an farklı sektörlerde de çalışmaya hazır hissedecekler.

İş hayatında azimli ve inatçı olan başak burcu, emeklerinin karşılığını ay sonunda alacak. Ekim ayının sonuna doğru beklediği birkaç haber gelecek. Bu şekilde hayatını yoluna koyacağına dair umudu da artacak.

2017 Ekim Ayı Başak Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Aşk hayatında keskin duvarlarını indirme kararı alan başaklar, Ekim ayında partnerlerini daha iyi anladıklarını gösteriyorlar. Çoğu zaman her şey kural ve plan dâhilinde ilerlesin istedikleri için partnerleriyle tartışsalar da bazı durumları zamana bırakmayı öğrenecekler. Özellikle evlilik planı yapıp gerçekleştiremeyenler için Ekim ayı yeni bir fırsat tanıyacak.

Uzun süreli ilişkilerde saygıya oldukça önem veren başak burcu, partnerine olan güvenini kaybetme korkusu yaşıyor. Ekim ayının sonunda birkaç görüşme ile bu endişelerinin her birine istediği şekilde çözüm bulabiliyor. Hemen herkesin isteyebileceği ilgili, merhametli ve sevgi dolu bir eş olan başaklar, karşılarındaki kişiden de aynı enerjiyi bekliyorlar.

Bekâr başaklar için Ekim ayı yeni tanışıklık ve eğlenceli arkadaşlık sürecini doğuruyor. Önce arkadaş daha sonra sevgili olmalı diyen başaklar için bu tanışıklıklar güzel sonuçlar meydana getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Ekim Ayı Başak Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2017 Ekim Ayı Başak Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Ekim Ayı Başak Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.