2017 Ekim Ayı Oğlak Burcu Yorumları

Riskin çok olduğu işlerde çalışan oğlaklar, Ekim ayında ekstra dikkatli olmak durumunda. Dalgınlık ve ağırkanlılık, bu ay içerisinde oğlakları oldukça zorlayacak.

İş hayatında olduğu kadar insanlarla diyaloglarında da sıkıntı yaşayacak olan oğlak burcu, Ekim ayının ilk birkaç haftasında kendi kabuğuna çekilmeyi tercih edecek. Ay sonunda arkadaşlarının vereceği ufak bir davet ile kendini daha iyi hissedecek.

2017 Ekim Ayı Oğlak Burcu İş Hayatı Yorumları

2017 yılının Ekim ayı oğlak burcu için zorlu başlayacak. Özellikle ilk iki hafta yeni işe başlayanlar için adaptasyon süreci sıkıntılı geçecek. Hayatı boyunca kendini ortama kabul ettirme çabasından uzak kalan oğlak burcu, iş hayatında da bundan kaçınacak. Ne var ki ay ortasına dek pek çok kişiyle diyalog kurmaktan çekinecek. Ekim ayının ortasında kendine verilen grup çalışmaları nedeniyle adaptasyon ve uyum süreci çok daha kolay geçecek. Bu süreç içerisinde kendisinin de biraz çaba göstermesi, oğlak burcunun yıpranmasına engel olacaktır.

İş hayatında sorumluluk duygusundan kaçınmayan oğlaklar, grubun lideri olmayı yönetilenden çok yöneten kişi olarak kalmayı tercih ederler. Bu nedenle azimli ve hırslı emekleri ile ay sonunda diledikleri adımları atmış olacaklar.

2017 Ekim Ayı Oğlak Burcu Aşk Hayatı Yorumları

İçine kapanık ve duygusal bir tarzı olan oğlaklar, Ekim ayında bu tavrı sürdürmeye devam edecekler. Kendileri her ne kadar bu durumdan hoşnut olsa da partnerlerinin şikâyetleriyle karşı karşıya kalacaklar. Olabildiğince iletişim halinde kalmaya çalışmalı, karşısındaki kişiyi de hayatına dâhil etmeyi denemeliler. Aksi halde hayatlarına yalnız devam etmek durumunda kalacaklar.

Yeni tanışıklıkların olacağı Ekim ayında hayatında kimse olmayan oğlaklar için yeni sayfalar açılacak. Dikkat etmeleri gereken en önemli nokta aşk hayatı ile iş hayatını birbirine karıştırmamak. İş ortamından partner seçmenin riskli olduğunu unutmamalılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Ekim Ayı Oğlak Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2017 Ekim Ayı Oğlak Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Ekim Ayı Oğlak Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.