2017 Ekim Ayı Yengeç Burcu Yorumları

İş hayatında birtakım olumsuzluklarla karşılaşacak olan yengeçler, Ekim ayında kendilerine yeni kapılar açıldığını görecek. Hem farklı tekliflerin hem de hayallerinin gerçekleştiği aylardan biri olacak. Bunun yanında iş ortamı kadar aşk hayatları da bir o kadar renklenecek.

Partneri ile iletişim kurma konusunda birçok burçtan çok daha başarılı olan yengeçler, Ekim ayı boyunca kafalarının rahat olduğu huzur dolu ilişkilerini sürdürecekler.

2017 Ekim Ayı Yengeç Burcu İş Hayatı Yorumları

Çalışmayı seven ve tuttuğunu koparan burçlardan biri olan yengeç aynı zamanda çok da ehlî keyf olarak tanınır. Dolayısıyla iş ortamında huzurunu ve rahatını her şeyden çok düşünür. Çevresindekilerle iletişimi, duygusal bağı iş performansına da oldukça yansır.

Ekim ayı boyunca çevresindekilerle ufak sürtüşmeler yaşayacak olan yengeç, iş değişikliğine kadar düşüncelere dalacak. İnadı ve azmi sonucunda çalışma ortamının gözdesi olmayı başarması yengeci iş sahasında vazgeçilmez kılacak. Bu nedenle iş ortamında yaşanan kişisel sorunlar bir süre askıya alınacak.

2017 Ekim Ayı Yengeç Burcu Aşk Hayatı Yorumları

İlişkilerde her daim aşkı arayan yengeç, ilgisizlik ve boş vermişlik konusunda tahammülsüzdür. Bu nedenle hem fazla ilgi göstermeye hem de aynı ilgiyi görmeye özen göstermektedir.

Tartışmalardan tüm gayretiyle kaçan yengeçler, Ekim ayında bu çabalarının da sonucunu alacaklar. Nihayetinde kendilerini partnerlerine anlatmayı başarabildikleri için eşleri tarafından rahat bırakılacaklar. Kafaları rahat olduğunda çok daha keyifli olan yengeçler, ilişkilerinin güzel ilerlediğine inanacak mutluluğu yaşayacaklar.

Ciddi ve uzun süreli ilişki içinde olan yengeçler için Ekim ayı plan yapma ayı olacak. Nişan, söz ve evlilik için birkaç ay öncesinden hayal kurmaya başlayacaklar. Üstelik partnerlerine geleceğe yönelik birkaç güzel sürprizleri de olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Ekim Ayı Yengeç Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2017 Ekim Ayı Yengeç Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Ekim Ayı Yengeç Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.