Koç Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Boğa Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016

Kova Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Kova Erkeği Kova Kadını Uyumu | Anlaşabilirler Mi?

2017’de İkizleri Neler Bekliyor?

İkizler 7 Aralık, 12:00'de eklendi

İkizler burcu için 2017 özellikle ikinci yarısında oldukça olumlu görünüyor. Merkür yönetimindeki ikizler, hassas, kararsız ve entelektüel oluşlarıyla bilinirler. İkizler burcu 2017 yılında önemli başarıla imza atacak gibi görünüyor.

2017’de İkizlerin Aşk Hayatı

İkizlere bu yıl ilişkilerinde dikkat etmesi konusunda uyarı yapmak gerekiyor. İkili konuşmalarda seçilen kelimelere ayrıca özen gösterilmeli. İkizlerin pozitif ruh hali yabancılarla iletişimi kolaylaştırdığı için özel ilişkilerde başarı görülebilir. Eğer kırıcı konuşmamaya özen gösterilirse ilişkilerde uyum ve istikrar olacaktır. İnsanlarla iletişimi başarılı olan ikizlerin ağustos ayında beklenmedik bir ilişki yaşamaları da mümkün.

2017’de İkizlerin İş Hayatı

İkizler eğer mantıklı davranırsa, sıkı çalışmaya devam ederse ilkbahar döneminde iş konusunda güzel şeyler olabilir. Pasif kalıp, her şeyden uzaklaşmak yerine işin korunması için çaba gösterilmelidir. İş hayatında yaşanabilecek olumsuz olaylar da görünüyor. Bu durumda ikizlerin öfke kontrolünü iyi yapması ve akıllıca davranması gerekiyor.

2017’de İkizler Burcunun Şansı Yaver Gidecek mi?

İkizler burcu 2017 yılında aile ve arkadaş ilişkileri bakımından şanslı görünüyor. İhtiyacı olan bir arkadaşa yardım ikizlere kat kat iyi bir şekilde geri dönecek. Şans bakımından ikizler ağustos ayına özellikle dikkat etmelidir. Özel hayat, iş, aile ve arkadaşlıklar konusunda ikizlere birden çok şans tanınacak.

2017’de İkizleri Eğitim ve İş Alanında Neler Bekliyor?

İkizler her zaman kendini geliştirmekten zevk almış bir burç olmuştur ve bunun için zaman yaratmakta zorlanmamıştır. Ancak 2017’de ikizleri yoğun bir iş hayatı bekliyor ve dikkat etmek gerekiyor. İş yoğunluğuna eğitim de eklenince partnerlerin hoşlanmayacağı durumlar ortaya çıkabilir. Eğitim konusunda atak yapmak için doğru bir zaman değil ama eğitim konusuna çoktan karar verdiyseniz; organize yeteneğinizi geliştirip güçlendirmekte yarar var.

2017’de İkizler Burcu Para Durumu

2017 yılı sonlarına yaklaştıkça kazanma şanslarında artış görülecek. Kariyere geri dönüşler, kariyerde basamak atlama gibi durumlar için ikizler yıl sonunu beklemeli. Yılın ilk zamanları maddi açıdan değişiklik olmadan geçse de sonlarda işteki değişimler nedeniyle kazançta artış görülebilir. Bu zamana kadar ikizler bütçe konusuna dikkat etmeliler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.