İkizler Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Özel hayatını paylaşmayı sevmeyen ikizler burcu, duygularını da aynı hassasiyetle saklamayı tercih etmektedir. Bu nedenle ikizler erkeği ile aşk yaşamak hayli zordur.

İlişkilerinde duygularını net olarak dile getirmekten hoşlanmayan ikizler burcu özellikle evhamlı bayanların uzak kalması gereken erkekler arasında yer almaktadır. Aksi halde ikizler erkeğinin sizi sevip sevmediğini düşünmek yaşlanmanıza neden olabilir.

İkizler erkeği severse bunu dile getirmekten çok yaşatmayı tercih eder. Bayanların duymak isteyeceği birçok şeyi hareketler ve gözlerle anlatan ikizler erkeği, bu alışkanlığı nedeniyle uzun süreli ilişkilerde zorluk çekmektedir.

İkizler Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir, Nasıl Anlaşılır?

İkizler burcu erkeği hoşlanma belirtileri arasında sizinle vakit geçirme istediği dikkatinizi çekecektir. Yanınızda bulunmaktan zevk alması, sizinle eğlendiğini dile getirmesi ikizler burcunun sizden hoşlandığına dair ifadeleridir. Bundan daha açık konuşamamakla beraber ikizler burcu erkeği hoşlanma belirtileri konusunda biraz kapalıdır.

Birlikte zaman geçirmeye çalışması sizinleyken mutlu olması ve sürekli davet edilmeniz hoşlanma belirtileridir. Bunların dışında ikizler erkeği duygularını saklamaktan yana olduğu için bakışlarını takip etmelisiniz.

Devamlı sizi izlerken yakalamanız an meselesidir. Bu durumda sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz.

İkizler Erkeğinin Âşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İkizler burcu erkeği âşık olursa bu aşkı her an hissetmek ister. Kendileriyle devamlı ilgilenen her an aşkını yansıtabilen bayanları tercih ederler.

Aşk hayatında oldukça hareketli olan ikizler erkeği, uzun ilişkilerin adamı değildir. Bu nedenle kısa ve karmaşık ilişki yaşamları gözünüzü korkutabilir.

İkizler burcu erkeği âşık olursa onun için kısa süreliğine dünya durur. Tüm ilgisi ve sevgisi sizin üzerine yoğunlaşır. Ayaklarınızı yerden keser ve aşk kelimesinin manasını ikizler erkeği ile anlarsınız.

Âşık olduğunda gerçek mutlulukla tanışmanızı sağlayan ikizler burcu erkeği, ilgisi ve şefkati ile her an yanınızda olmaya özen gösterir. Devamlı gözü üzerinizdedir ve her an sizi dinlemeye hazırdır.

İkizler Erkeği ile Uzun Süreli İlişki Nasıl Yaşanır?

Uzun süreli ilişkilerden uzak kalmayı tercih eden ikizler burcu erkeği âşık olduğuna inandığında kısa bir süre kendini kaybedecektir. Hem sizi hem de kendini dünyanın en mutlu insanı kılacaktır.

Zaman içinde ikizler erkeğinde fark edilen durum hevesinin sona ermesidir. Buna engel olmak ise partnerine düşmektedir. Bir nevi sıkılganlığa dönen ilişkisini kurtarabilmek için ikizler erkeğinin aşkını canlı kılmak önemlidir.

İkizler burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder derseniz bunun cevabı oldukça kolaydır ancak sıkıldığını nasıl belli eder derseniz bunun cevabı sizdedir.

Eğer ilişkinizin uzun süreli olmasını istiyorsanız bu durumda ikizler erkeğini sıkboğaz etmeyeceksiniz, devamlı şikâyet edip sizden uzak kalmak zorunda bırakmayacaksınız. Anlayışınız ve sabrınız ikizler erkeğini size daha bağlı hale getirecek.

İkizler Erkeği ile Nasıl Bir Aşk Yaşanır?

Aşka kalpten inanan erkekler arasında yer alan ikizler erkeği severse büyük bir aşk yaşamanız mümkündür. Gerçek bir aşk için kolları sıvadığında sizi bulutların üzerine çıkaracak demektir.

İlişkiniz boyunca her anınızı zevkli ve farklı hissedeceğinize emin olabilirsiniz. İkizler burcu erkeği âşık olduğunu nasıl belli eder sorusunun cevabını henüz ilk buluşmanızda anlayabilirsiniz.

Sizinle ilk buluştuğu gün gözlerini sizden alamazsa, ilgisi başka hiçbir noktaya kaymazsa bilin ki aşk belirtilerini izliyorsunuz.

İkizler burcu erkeğinin sevgi dolu, samimi ve eğlenceli bir aşk yaşatacağından şüpheniz olmasın zira ikizler erkeği sevdiği takdirde gerçekten en özel dakikaları yaşayacağınız erkeklerden biridir.

İkizler Erkeğinin Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Özgürlüğüne düşkün olan ikizler burcu erkeği, hoşlandığını sevdiğini size olan bağlılığı ile ispat edecektir. Sadakat ikizler için zor bir kelimedir. Eğer sizin partneriniz sadakat konusunda tam not almışsa bu durumda gerçekten seviliyorsunuz demektir.

Burçlar arasında en zor güvenilenlerden biri olan ikizler, sevgi konusunda en çok şüphe yaratan burçlardandır. Gerçekten sevdiğinden emin olmak ise bir hayli zaman alır. Bunun önüne geçmek için ikizler erkeği ile bolca vakit geçirmeye özen göstermelisiniz.

Sizi tanıdıkça, doğru kişi olduğunuza inanacaktır. Ne kadar çok inanırsa o kadar çok sevecektir. Sizi sevdiğini de size olan tahammülünden anlayabilirsiniz. İkizler erkeği hayatındaki bayana ne kadar zaman ayırıyor ne kadar vakit geçiriyorsa o kadar seviyor demektir.

İkizler Erkeğinin İlgisini Çekmek için Ne Yapmalı?

İkizler erkeğinin sizden hoşlandığını anlamanın püf noktası onunla iletişime geçmektir. Eğer ilgisini çektiyseniz sizinle sohbeti uzatmaya çalışacaktır. İlgisini çekme konusunda başarısız olduysanız çok üzülmeyin çünkü ikizler erkeği ilgi konusunda oldukça zayıftır.

Bir süre sonra sevimli ve sıcakkanlı tavrınızı fark ettiğinde rahatlıkla ilgisi canlanacaktır. Yapacağınız birkaç zeki espri, ikizler erkeğinin sizi beğenmesi için önemlidir. Bunun yanında ikizler burcu için önemli olan etkenlerden biri de dış görünüştür.

Kendinize ne kadar bakarsanız ikizler erkeğinin ilgisini o kadar çekersiniz.

İkizler Erkeği Nasıl Mutlu Edilir?

İkizler erkeğini mutlu etmenin altın kuralı özel sahasına adım atmamaktır. Her ne kadar çift olsanız da kendi dünyasına özen göstermeyi seven ikizler erkeği, arkadaşları ile vakit geçirmekten zevk almaktadır.

Eğer kendine ve özel hayatına ayırdığı vakitler için anlayışlı davranırsanız ikizler erkeği dünyanın en mutlu erkeklerinden biri olur.

İkizler burcu erkeğini mutlu etmenin bir diğer yolu ilginizin devamlı üzerinde olmasıdır. Eğer her sabah kahvaltısını hazırlar her gün giyeceklerini geceden hazır kılarsanız samimiyetiniz, sadakatiniz ve fedakârlığınız ile mutlu ettiğinizi hissedersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Züleyla Kama dedi ki:

    Hiç merak etmeyin kızlar. İkizler erkeği sizden hoşlanırsa veya aşıksa size direk belli eder. Benim utangaç sevgilim en azından öyle yaptı. Bana baktığı zamanlar eli ayağı birbirine giriyordu. Şimdi sorduğumda o zamanları inkar ediyor ama çok belliydi. Tatlı tatlı küçük notlar yazardı bana. Kalbimi çok öncesinden çalmasına rağmen belli etmedim. Biraz ağırdan almak istedim. Sabrını gördükten sonra ben de ona duygularımı açtım.