21 Haziran 2016 İkizler Günlük Burç Yorumu

4 Mayıs Boğa Günlük Burç Yorumları

Kova Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Akrep Erkeği Yay Kadını Uyumu Nasıl Olur?

İkizler Erkeği Nasıl Geri Döner?

İkizler 16 Ekim, 19:02'de eklendi

Hovarda diye adlandırılan erkeklerden olan ikizler erkeklerinin sağı solu belli olmaz. Neşeli yapılarından dolayı ciddi ortamlarda ve ciddi kararların alınımında bulunmazlar. Bu da ayrılma kararının bir anda ve nedensiz bir şekilde verilmiş olma şansını arttırır. İkizler erkeği gözü dışarda bir tip olduğu için onu geri döndürmek isteyen bir kadın tüm hünerlerini kullanmalıdır.

Bir Kadın İkizler Erkeğini Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

İkizler erkekleri normal hayatlarında sakin kadınlardan hoşlandıkları için ayrılık süresince kendinizi kontrol edebilmelisiniz. İkizler erkeklerinin yeni bir kadınla tanışma hızı çok yüksek olduğundan bu ihtimali arkadaşlarınızı kullanarak engel olmalısınız. Bunu direk siz yaparsanız bu hoşuna gidecektir ancak bununla yalnızla egosunu tatmin edecektir. Daha sonra onun beklemediği bir anda güzelliğinizden emin bir şekilde karşısına çıkmalı, başınızı eğmeden onu etkilemelisiniz. Sizden ayrılınca onun hayatının daha kötü bir hal aldığını alttan alttan ona aşılamalısınız.

Bir Kadın İkizler Erkeğini Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

İkizler erkekleri kıskanç oldukları için yanınızda herhangi bir erkekle onu kazanabileceğiniz filmleri yok edin. Kıskançlık siz dahil herkese zarar verir ve hayatınızdan çıkar gider. İkizler erkekleri eğlenceye düşkün olduklarından üstlerine gitmek, sürekli aramak veya sürekli mesaj atmak doğru değildir. Onun gönlünce bekarlığını tatmasına izin verdikten sonra küçük küçük sizden haberi olmasını sağlamalısınız. Kendinizle ilgili merak uyandırmak birçok erkekte işe yaradığı gibi ikizler erkeklerinde de işe yaraycaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.