İkizler Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

İkizler burcu kadınının kıskançlığı konusundaki tüm cevaplar genelde aynı noktada toplanır. O, kıskanan ancak kıskandığı tüm detayları, ustaca saklayan bir yapıdadır. Her kadının, kıskanma ihtimalinin olduğu her şeyi, o da kıskanır. İkizler kadınının farkı; kıskandığı her ne ise bunu iyi bir şekilde gizlemesidir.

Genel olarak kıskanç tarafını bastırmaya ve yokmuş gibi davranmaya çalışır. Bunu, karşı tarafa güçsüz görünmek şekli ile algılar. Eğer gizleme konusunda başarılı olursa, tüm profesyonelliği ile uygulamaya devam eder.

İkizler Kadını Kıskanç Mıdır?

İkizler burcu olan her kadının kıskanç olması gibi bir durumdan söz etmek çok doğru olmayacaktır. Her kadının burcunda olduğu gibi, onun da karaktere göre değişimler görülebilir.

Tamamen kıskanç olması durumundan ziyade, genel olarak ikizler burcunun özelliklerini taşıyan kadınların kıskançlıklarını gizledikleri görülmektedir.

İkizler Burcu Kadını İlişkide Kıskanç Mıdır?

İlişkide ikizler burcu kadını kıskandığını genelde belli etmez. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz; herhangi bir konuyu, ikizler burcu partnerinizin kıskanmadığını görebilirsiniz. Liseden bir kız arkadaşınızla görüşmenizin, onun için bir sorun teşkil etmediğini düşünüyor olabilirsiniz ancak durum bundan farklıdır.

O, bunun kendisini rahatsız etmediğini belirtecektir ancak içten içe kıskanabilir. Devamında bu hareketi sürekli hale getirmeniz, bir süre sonra olumsuz bir geri dönüş almanız sonucunu doğuracaktır.

Bir süre sonra pes edecek ve bunu, erkeğe beklemediği şekli ile ifade edecektir. Bu yüzden onun; ne söylediğinden ziyade, ne hissettiğine dikkat etmek ve ne şekilde söylediğinizi anladığınıza önem vermek gerekmektedir.

Onu, çok iyi dinleyen partner; ilerleyen süreçte bir kıskançlık durumu ile karşılaşmaz. Çünkü önemli olan, içinde saklı tuttuğu, kıskançlık emarelerini gün yüzüne çıkartmaktır. Bu sayede kıskançlık durumunu oluşturan her türlü öge, konuşarak ortadan kalkabilir.

İkizler Burcu Kadını Kıskançlık Konusunda Dengeli Midir?

İkizler burcu kadınının kıskançlığındaki dengesi önemlidir. İkizler burcu genel olarak, her anı aynı olan ve stabil kalabilen bir burç olmadığı için, kıskançlık konusunda da bu böyledir.

Onunla beraber olan bir erkek, akşam yemeğinde bir arkadaşı ile sevgilisini tanıştırmak isteyebilir. Bu tanışma sırasında partneri; sevgilisini, sevgilisinin arkadaşından kıskanabilir. O, bu kıskançlığı hemen belli etmez ve doğru zamanı kollar.

İlerleyen süreçlerde o arkadaşa karşı tavrı değişebilir ve artık kıskanmayabilir. Bu noktada burcunun değişkenlik özelliğinden bahsetmek doğru olacaktır.

Bir gün sosyal olarak, gayet keyifli olabilir. Ertesi gün yalnız kalmak ve herkesten uzaklaşmak isteyebilir. Bu durum, kıskançlıkta da geçerlidir.

İkizler Burcu Kadını Aile İçerisinde Kıskanç Mıdır?

İkizler burcu kadınının aile içerisindeki kıskançlığı söz konusu değildir. Aile bütünlüğüne değer verir ve kolay kırılabilen yapısı ile hassastır.

Aile bireylerini aşırı aksi bir durum olmadıkça kıskanmayan bir yapıdadır ve orta yol bulucudur. Yine de damarına basınca, kıskançlığı nüksedebilen bir burçtur.

İkizler Burcu Kadınının Arkadaşları İle İlişkisi Nasıldır?

İkizler burcu kadınının arkadaşları ile ilişkisi oldukça samimidir. Geniş bir arkadaş çevresi vardır ve arkadaş çevresinde kıskançlığı yok denecek kadar azdır.

Eğer bir kişinin, ondan çok daha iyi olduğunu fark ediyor ve ona dair olan şeylere ulaşmak istiyorsa, o kişiyi kıskanabilir.

Çok fazla her şeyi yüklenmekten hoşlanmaz. Kıskançlık yaratabilecek durumlar içerisinde kalmaktan da hoşlanmaz. Kıskandırmak için ona herhangi bir etkide bulunulduğu zaman, bunu geri teper ve istemediği tepkiler verebilir.

Arkadaşlarına kıymet verir ve arkadaşları tarafından kıskanılmak hoşuna gidebilir. Hele bir arkadaşı, diğer bir arkadaşından ikizler burcu kadınını kıskanmış ise, bu onun için oldukça keyifli hale gelmiştir. İçten içe kıskanılmayı, beğenilmeyi ve birilerinin onun için bir şey yapmasını istemektedir.

İkizler Burcu Kadını Kıskandığı Zaman Ne Yapar?

İkizler burcu kadınının kıskandığı zaman yapacağı şeyler başka kişilere zarar verici nitelikte değildir. O; pek çok şeyi içinde yaşamayı seven ve bu içinde yaşadığı şeylere kıskançlığı da dahil eden bir yapıdadır.

Oldukça neşeli ve dışa dönük olduğu için, kıskandığı zaman bile bunu belli etmemek için her şeyi yapar. Bu yüzden onun kıskandığını anlamak için, onu çok yakından tanımak ve her olaya tepkisini kestirebilecek kadar ona dair bilgi sahibi olmak gerekir.

Kıskandığı zaman yapacakları; direkt olarak anlaşılamaz belki ama gizli bir rekabete dönüşebilir. İlerleyen süreçte fark edilip, gün yüzüne çıkabilir.

Eğer kaybetmek istemediğiniz bir ikizler burcu kadını ile yakın arkadaş iseniz, ne dediğine ve tavırlarına bakmanız gerekmektedir. Her tavrının arkasında yatan nedeni iyice kollayıp, ona göre bir davranışta bulunursanız; onun kıskançlık duvarına çarpmazsınız.

İkizler Burcu Kadını Kıskanılmaktan Hoşlanır Mı?

İkizler burcu kadını için kıskanılmak oldukça keyif vericidir. Kadın; doğasında, beğenilme isteği olan bir varlıktır. İlerleyen süreçler, yaşın büyümesi ve kazanımlarla bu beğeni isteği, daha da fazla noktalara ulaşmaktadır.

Öncesinde ilkokulda beğendiği çocuğun onu beğenmesi için kendine çok dikkat eden küçük bir kız çocuğu, büyüdüğü zaman; genç erkekleri etkileyecek güzelliğe ulaşan genç bir kadın olacaktır. Bu süreç içerisinde tıpkı güzellik gibi, kadınların dikkat ettiği bir diğer olgu ise kıskançlıktır.

Sadece karşı cins tarafından değil, kendi cinsleri tarafından da kıskanılmak istenen kadınların içerisinde ikizler burcu kadınları da vardır.

O, kıskançlığını gizliden belli etse de açıktan kıskanıldığını görmek ister. Karşısındaki kişinin onu kıskandığını, direkt olarak algıladığı an, bundan duyduğu kıvanç daha fazla olacaktır.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Kıskandırılır?

İkizlerin burcu kadınının doğuştan kıskançlığı söz konusu olabilir. Doğası gereği farklı ruh hallerine bürünebildiği için, tam anlamıyla kıskanç ya da kıskanç değil yaftasını yapıştırmak doğru olmayacaktır.

İnişli çıkışlı bir ruh çizgisi vardır. Doğasında yatan kıskançlık; göstermeden ve farkettirmeden yaptığı kıskançlıktır. Bunda başarılı olmak onun için oldukça önemlidir.

İkizler burcu kadınının kıskançlığı ile alakalı bir diğer özelliği ise farklı bir kişide gördüğü ve kıskandığı şeyi, bir süre sonra şaka yollu ona söylemesidir.

Bir arkadaşı, güzel ve pahalı bir sweatshirt aldıysa; bu sweatshirtü hemen beğenip, kendinde de aynı üründen olmasını isteyebilir. Ancak bunu dile getirme şekli farklıdır. Sweatin aslında çok da güzel olmadığını ve parasını haketmediğini söyleyebilir. Böylece farkettirmeden kıskançlık belirtileri vermiş demektir.

Genel anlamda kıskanç ama belli ettiği zaman güçsüz bir kişi izlenimi verecekmiş gibi sakınır. Değişen tavırları ve hisleri, ön planda olma isteği, parlama arzusu ve çok daha fazlasıyla genelde kadınların sahip olduğu çoğu tavrı süzgecinden geçirerek, kendine katmıştır.

İkizler kadınını kıskandırmak için dengeyi ayarlamanız önemlidir. Bir kadının sizinle ilgilendiğini görmek onu kıskandırabilir. Ancak sizin başka bir kadına ilginiz olduğunu düşünürse kıskanmak yerine sizden soğur.

İkizler Burcu Kadınının Kıskançlığını Nasıl Anlarsınız?

İkizler burcu kadınının kıskançlığını anlamak için tavır ve cümlelerini takip etmek gerekir. Aylar önce kıskandığı küçük bir detayı, aylar sonra ve hiç olmadık bir yerde karşınıza getirebilir. Bunu yaparken; yarı ciddi yarı komik bir şekli ile size sunar.

Karakteri gereği, kıskanç olduğunu direkt olarak da söyleyebilir ancak genel olarak içten içe bir kıskançlığı vardır. Dikkatli davranmak ve kıskanma ihtimalinin olduğu konularda daha ince düşünmek, bir ikizler burcu kadınını anlamak için iyi seçenekler arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mehmet Ali dedi ki:

    Eşim ikizler burcu kadını. Kendisinin içinde en ufak bir kıskançlık belirtisi yok.. Bazen kıskandırmak için çeşitli yöntemler deniyorum ama ruhunda yok ki hiç oralı olmuyor. Olmuyorsa olmuyor yapacak bir şey yok. Kimileri en ufak şeyden kıskanır kimisinin hiç umurunda olmaz. Bunun güven ile alakası olduğunu düşünmüyorum.