İkizler Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır?

İkizler erkeği sevmiyorsa nasıl davranır? İçeriğimizde ikizler burcu erkeğinin sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlamanıza yardımcı olacak ipuçlarını inceleyeceğiz. İkizler burcu erkeğinin âşık olma belirtilerini yorumlamak pek çok burca göre daha zor olduğundan bu ipuçları oldukça işinize yarayacak.

İkizler erkeğini daha yakından tanımak için ikizler erkeği bölümünü mutlaka incelemelisiniz.

İkizler Burcu Erkeği Sevmiyorsa Nasıl Davranır?

Eğlenceli tavırları ve sosyalliği ile ön plana çıkan ikizler erkeği, pek çok kadının ilgisini çekebilecek sempatikliğe sahiptir. Ancak ondan etkilenmenizi sağlayan bu kişiliği aynı zamanda kafa karışıklığı yaşamanıza da neden olabilir. Sizinle sohbet etmesi, zaman geçirmesi, hatta iltifatlar etmesi sizi sevdiğinin bir göstergesi olmayabilir. Çünkü o genellikle bütün kadınlara böyle davranır. Bu nedenle sizi sevmediğini gösteren ipuçlarından yola çıkmanız daha faydalı olur.

İkizler Erkeği Sevmiyorsa Arar mı?

İkizler erkeğinin sizi araması için size karşı özel bir ilgi duyması şart değildir. O, eğlenmeyi ve sosyal ortamlarda zaman geçirmeyi sever. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta bu planların sıklığıdır. Eğer yalnızca aklına geldiğinde sizi arıyorsa, bir anda ortadan kayboluyor ve ona ulaşamıyorsanız size karşı ilgisi olmadığını anlayabilirsiniz. Yalnızca boş zamanlarını sizinle değerlendiriyordur. Ayrıca unutmayın ki ikizler erkeği, ilgi görmekten hoşlanır. İlginizi hissettirdiyseniz bu ilgiyle özgüvenini besliyor olabilir.

İkizler Burcu Erkeği Mesaj Atar mı?

İkizler erkeği sosyalleşmeyi sevse de mesaj atmayı sevdiğini söylemek çok da mümkün değildir. Ancak sizi seviyorsa telefonunu sık sık kontrol edeceğine emin olabilirsiniz. Mesaj attıktan sonraki birkaç dakika sonra cevap veriyorsa haberimiz güzel. Size ilgi duyduğunu düşünebilirsiniz. Aradan saatler geçmesine rağmen cevap gelmiyorsa, gün içerisinde size mesaj atmıyorsa koç erkeğinin sevmediğini anlatabilirsiniz.

İkizler Erkeği Konuşmuyorsa

İkizler burcu erkeği konuşmayı ve iletişimde kalmayı oldukça sever. Merkür’ün de etkisi ile iletişimi başlatmakta hiç zorlanmaz. Tanışmadığı insanlarla dahi rahatlıkla konuşabilir. Eğer sizinle konuşmuyorsa muhtemelen amacı size ilgi duymadığını hissettirmektir. Çünkü böyle şeyleri doğrudan açıklamaktan hoşlanmaz. Bunun yerine araya mesafe koymayı tercih eder.

İkizler Erkeği ile Tartışma

İkizler erkeği için adalet son derece önemlidir. Ayrıca iletişim becerileri de güçlüdür. Bu iki özelliği bir araya gelince konulara farklı açıdan bakma konusunda oldukça başarılı olur. Onun için fikir çatışmaları son derece keyiflidir ve kendisini geliştirmek için bir fırsat görür. Ancak işi kolay kolay tartışma ya da tartışma noktasına götürmez. Eğer kendisinden beklenenin aksine sizinle tartışıyorsa muhtemelen amacı sizi kendisinden uzaklaştırmaktadır. Bu şekilde sizi sevmediğini dolaylı olarak gösterebilir.

İkizler Erkeği Kıskandırmaya Çalışır mı?

İkizler erkeği, akıl oyunlarını sever. Bu nedenle eğer size ilgisi varsa ve sizin ona ilgi gösterip göstermediğinizi ölçmek istiyorsa kıskandırmayı deneyebilir. Kendisine ilgi duyan başka kadınlardan bahsedebilir. Ayrıca güzel bulduğu kadınları belirtebilir ya da çevresindeki kadınların güzel yönlerini anlatabilir. Ancak tüm bunlarda seviyeyi tutturacaktır. Eğer başka kadınlardan bahsederken sizi de farklı kişilere yönlendiriyorsa sizi sevmediğini düşebilirsiniz.

İkizler erkeği ile ilgili daha fazla bilgi almak için ikizler erkeği kıskanç mıdır? İçeriğimize de göz atabilirsiniz.

İkizler erkeğine açılmak için ne yapmalıyım?

İkizler erkeği, hızlı hareket etmeyi seven bir erkektir. Eğer enerjinize güveniyor ve onunla olabileceğinize inanıyorsanız öncelikle onunla flört etmeyi deneyin. Yukarıdaki belirtileri de göz önünde bulundurarak olumlu elektrik alıyorsanız doğrudan ona ilgi duyduğunuzu söyleyebilirsiniz. Çünkü o düşünmeyi ve beklemeyi sevmez.

İkizler erkeği geri döner mi?

İkizler erkeği bir ilişkiyi bitirdiğinde geri dönüşü yok diyemeyiz. Eğer hala size karşı duyguları varsa şansınız devam ediyordur. Ancak bu noktada yanlış davranarak tüm şansınızı kaybedebilirsiniz. Onu geri döndürmek için “İkizler erkeği nasıl geri döner?” içeriğimizi mutlaka okumalısınız.

İkizler burcu erkeği seni seviyorum derse ne yapmalıyım?

İkizler erkeği seni seviyorum dediğinde eğer sizin de ilginiz varsa doğrudan söylemelisiniz. Ağırdan alma, kararsız davranma onu soğutmanıza neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Şeyda dedi ki:

    İkizler erkeğinden uzak duracaksın. Ne sevdiği ne sevmediği belli. Ancak insanı deli eder!