2017 Mayıs Akrep Burcu Aşk, Şans ve Para Yorumları

Değişim rüzgârlarının yoğun şekilde hissedileceği Mayıs ayı, akrep burcunun bolca macera atlatmasına neden olacak. Bu nedenle akrepler özellikle aşk hayatında meydana gelecek hareketliliklere hazır olmalı. Yeni tanışıklıklar, ilk görüşte aşklar ve uzun ayrılıkların ardından tekrar barışmalar Mayıs ayı boyunca akrep burcunu bekliyor olacak.

3 Mayıs’tan sonra değişen Merkür ile kendini daha iyi ifade edecek olan akrepler bu avantajla hem aşk hayatlarında hem de iş hayatlarında yeni sayfa açabilecekler. Uzun süredir çözümlenememiş pek çok soruna çözüm bulan akrep burcu, Mayıs ayını en iyi şekilde değerlendirmeyi ihmal etmemeli.

2017 Mayıs Ayı Akrep Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Akrep burcunun aşk hayatı her zaman hareketli ve macera dolu geçse de Mayıs ayında bu heyecan iki kat artacak. Havaların da ısınmasıyla birkaç yabancı ortama girecek olan akrepler, bu ortamda hayatlarının aşkıyla karşılaşabilir. Bakışların ardından güçlü diyaloglarla kurulacak olan yeni ilişkiler, ay sonunda duyulan güven ve sevgiyle daha da güçlenecek.

Her daim tutkulu aşklar yaşayan akrep burcu, Mayıs ayında da bu şansı yakalama fırsatı bulacak. Bunun yanında Mayıs ayı, unutulmayan eski sevgililerin de yeniden gündemde olacağı bir ay olacak. Bu nedenle dikkatle düşünülüp ani kararların verilmemesi ekstra önemli.

2017 Mayıs Ayı Akrep Burcu Sağlık Yorumları

Kendine bakmayı seven akrep burcu, bu alışkanlığını özellikle Mayıs ayında sürdürmeye özen gösterecek. Akrepler için yaz mevsimi önemlidir. Kendini yaza hazırlamak isteyen akrep Mayıs ayından itibaren cilt ve beslenme bakımından ekstra dikkat edecek. Akreplerin olmazsa olmazı masajlar, kürler, diyetler Mayıs ayı boyunca yeniden gündemde olacak. Bunun yanında spor ve egzersizlerin de unutulmaması önemlidir. Aksi halde verilemeyen kilolar ay sonunda akrebin başını ağrıtacak.

2017 Mayıs Ayı Akrep Burcu İş Hayatı Yorumları

Mayıs’ın ilk haftasından çalışma ortamınızda sizi şaşırtacak bazı gelişmeler baş gösterebilir. Bunlardan ilki iş arkadaşlarınızın size yapacağı sürpriz olacak. Bunun yanında ay ortasına doğru yaptığınız doğru hamlelerin de ödülünü alabilirsiniz. Üstelik yalnızca iş değil yatırımlarınız da aynı şekilde kazançlı olacak.

İş hayatında uzun süreli çalışmaları tercih eden akrepler, yalnız çalışmak yerine ekip çalışmalarıyla dolu bir ay geçirecek. Çoğunlukla kendinden sorumlu olmayı seven akrep, bu durumdan rahatsız olsa da grup çalışması sosyal hayatının daha hareketli olmasına yardımcı olacak.

 2017 Mayıs Ayı Akrep Burcu Sosyal Hayat Yorumları

Çevresi geniş olan ve arkadaş ortamında sevilen isimlerden biri olan akrep burcu, Mayıs ayında farklı ortamlarda yer alacak. Gerek eğlenmek gerekse çalışmak için gireceğiniz bu ortamlar sosyal hayatınızın hareketlenmesini ve birçok arkadaşlığa adım atmanızı sağlayacak. Üstelik kazandığınız bu arkadaşlıklar yalnızca birkaç zamanlık değil uzun süreliğine yanınızda olacak. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven akrep burcu Mayıs ayı boyunca gezerek kendini mutlu edebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Mayıs Akrep Burcu Aşk, Şans ve Para Yorumları için yorumda bulun

    2017 Mayıs Akrep Burcu Aşk, Şans ve Para Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Mayıs Akrep Burcu Aşk, Şans ve Para Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.