2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Aşk Para Şans Yorumları

Merkür’ün ay başında hareket halinde olması en çok balıkları etkileyecek. Çoğu zaman duygusal olan ve bu konuda kendini sık sık eleştiren balıklar, Mayıs ayı boyunca Merkür etkisiyle duygusal anlar yaşayacaklar. Hayatlarından dramın eksik olmaması balıkların devamlı ağlak görünmesine neden olsa da huzur ve sükûnetin hâkim olduğu bir ay olacağı söylenebilir.

Kariyerinde köklü değişimlere adım atacak olan balıklar aynı zamanda ilişkilerinde de güzel bir değişim yaşayacaklar. Sağlıklı ve huzur dolu bir ay olması balıkların yaza daha enerjik ve olumlu girmesine yardımcı olacak.

2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Aşk Hayatı Yorumları

Mayıs ayı boyunca aşk hayatında güzellikler yaşayacak olan balıklar, yükselen ve pozitif görünen bir grafiğe sahipler. Partneriyle daha büyük paylaşımlar yapması gereken balık burcu, sorunlarının en aza inmesi için daha sıcakkanlı olmalıdır. Birkaç küçük sosyal aktivite ile ilişkinizde samimiyeti yakalayabilir, partnerinize daha rahat güvenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: 2017 Yılı Balık Burcu Yorumları

Mayıs ayında ilişkisi olmayan balıklar için yeni kişilerle tanışıklıklar dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra ilk adımı onların atmasını bekleyerek biraz geç kalmanız söz konusu olabilir. Kendinizi yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyorsanız muhakkak karşınızdakini tanımaya zaman ayırmalısınız. Kalbinizi kazanmaya, sizi anlamaya ve güzel adımlar atmaya teşebbüs eden kişilere öncelik tanımalısınız.

2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Sağlık Yorumları

Sağlığına yeterince dikkat eden balık burcu, çoğu zaman pinpirikliğe varan hassasiyet gösterebilir. Mayıs ayında bazı nedenlerden yapılması gereken testlerde eksik birkaç değerinin çıkması balıkları korkutacak gibi görünüyor fakat kısa sürede dikkatli beslenmeyle bu değerleri yükseltebilirsiniz. Ay boyunca sağlığıyla ilgili diken üstünde olacak olan balık burcu, Mayıs sonunda endişelerinin boşuna olduğunu anlayacak. Üstelik yalnızca testlerin değil paniğinin daha çok hasta ettiğini de fark edecek.

2017 Mayıs Ayı Balık Burcu İş Hayatı Yorumları

İş hayatında aktif rol oynayan balıklar, katıldıkları bir iş yemeği veya toplantıdan olumlu sonuçlarla ayrılacaklar. Bir süredir beklediğiniz olumlu cevabı aldığınız bu toplantı kariyerinizde büyük bir kapıyı aralayacak. Bunun yanında sürekli ertelediğiniz işlerinize ekstra dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Aksi halde patron veya müdürünüzden eleştiri almanız an meselesi.

Mayıs ayının sonunda iş hayatında istediği noktayı bulan balıklar, çok çalışmanın mükâfatını alacaklar. Ayrıca dilediğiniz pozisyona gelmenin kutlamasını da ailenizle yapacaksınız.

 2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Para Yorumları

Paranın değerli olduğunu kabul eden burçlardan biri de balıktır. Alışverişe düşkünlüğü ile bilinen balıklar, Mayıs ayında iş hayatlarında meydana gelen düzelmeyle beraber daha rahat harcama yapabilecekler. Bunun yanında kısa sürede kendini toparlamazsa sıkıntıya düşecek olan balıklar ay sonunda birkaç yere borç yapmış olacaklar.

Balık burcunun Mayıs ayında maddi sıkıntı yaşanmasına neden olacak temel etken ise kredi kartı olacak. Bu nedenle harcamalarınızı arttırmaktan çok borçlarınızı kapattığınız bir ay olmasına özen göstermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Aşk Para Şans Yorumları için yorumda bulun

    2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Aşk Para Şans Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2017 Mayıs Ayı Balık Burcu Aşk Para Şans Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.